/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Raspberry Peach, porcovaný

Značka:
Množství: 18 ks, 34,2 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
118
ks
Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Raspberry Peach, porcovaný

Ovocný sáčkový čaj Organic India Tulsi Raspberry Peach přináší nejenom příjemnou osvěžující chuť ale také zdravotní benefity. Čajová směs v sobě spojuje rybíz, černý bez a ibišek s lístky bazalky posvátné a jemným aromatem malin a broskví. Tato jemná ovocná chuť povzbudí vaše smysly i celé tělo.

Bylinný aromatizovaný čaj je příjemným osvěžením kdykoliv během dne díky kombinaci černého rybízu, ibišku a plodů černého bezu. O povzbuzení organismu se postarají lístky bazalky posvátné, která má skvělé antioxidační schopnosti, posiluje vitalitu těla a navozuje fyzickou pohodu. Obsažené antioxidanty také chrání tělo před působením nepříznivých vnějších vlivů, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Ovocný čaj vás potěší nejenom svou jemnou sladkou ovocnou chutí, ale také přirozenými povzbuzujícími účinky, které pomohou lépe se vyrovnat se stresem a zátěžovými situacemi.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek.

Organic India Čaj Tulsi Raspberry Peach, porcovaný

Ovocný sáčkový čaj Organic India Tulsi Raspberry Peach prináša nielen príjemnú osviežujúcu chuť ale tiež zdravotné benefity. Čajová zmes v sebe spája ríbezle, čierny bez a ibištek s lístkami bazalky posvätnej a jemnou arómou malín a broskýň. Táto jemná ovocná chuť povzbudí vaše zmysly aj celé telo.

Bylinný aromatizovaný čaj je príjemným osviežením kedykoľvek počas dňa vďaka kombinácii čiernych ríbezlí, ibišteka a plodov bazy čiernej. O povzbudenie organizmu sa postarajú lístky bazalky posvätnej, ktorá má skvelé antioxidačné schopnosti, posilňuje vitalitu tela a navodzuje fyzickú pohodu. Obsiahnuté antioxidanty tiež chránia telo pred pôsobením nepriaznivých vonkajších vplyvov, a tým pádom aj pred známkami predčasného starnutia.

Ovocný čaj vás poteší nielen svojou jemnou sladkou ovocnou chuťou, ale aj prirodzenými povzbudzujúcimi účinkami, ktoré pomôžu lepšie sa vyrovnať so stresom a záťažovými situáciami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná (50 %) , Ibišek (16 %) , Černý rybíz list (18 %) , Černý bez plod (10 %) , Příchuť broskev (3,5 %) , Příchuť malina (2,5 %)
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com