/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Breathe Deep

Značka:
Množství: 17 ks, 30,6 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Dýchání, Ajurvédské čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
112
ks
Bez DPH 97 Kč

Golden Temple Čaj Yogitea Breathe Deep

Lahodný čaj Yogi Tea Breathe Deep potěší vaše smysly a zároveň podpoří a urychlí léčbu při nachlazení či onemocnění dýchacích cest. Obsažené bylinky jako eukalyptus, lékořice, zázvor a mnohé další působí protizánětlivě, uvolňují dýchací cesty a usnadňují vykašlávání.

Složení čaje je založeno na tradiční ájurvédské medicíně. Podle této východní filozofie je dýchání spojeno s vodou, sluncem a vyváženým jídelníčkem. Jenže stres každodenního života a nezdravá strava mohou toto spojení narušit, což vede ke špatnému dýchání.

Yogi Tea Breathe Deep je složen z osvědčených bylin, které mají uvolňující a uklidňující vliv na dýchací cesty i celý organismus. Tento voňavý čaj vám umožní znovu se zhluboka nadechnout.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 4- 6 minut. Čaj můžeme podle chuti přisladit medem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Eukalyptus, Lékořice, Zázvor1), Bazalka1), Kardamom1), Skořice1), Divizna1), Vojtěška1), Fenykl1), Tymián1), Oman1), Vanilkový Extrakt, Hřebíček1), Černý Pepř1), Vanilkové lusky1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu