/    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Bright Mood

Značka:
Množství: 17 ks, 30 g
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Golden Temple Čaj Yogitea Bright Mood

Ájurvédský bylinný čaj Yogi Tea Bright mood je skvělým společníkem pro povzbuzení těla i mysli, mírní dopady stresu a napětí každodenního života. Kombinace osvěžujícího koření a bylinek nejenom skvěle chutná, ale také vás uklidní, příjemně naladí a zpříjemní chvíle relaxace.

Bylinný čaj v sobě spojuje množství koření, jako je sladká voňavá skořice, štiplavý zázvor, aromatický fenykl, lékořice a kardamom s lístky jemné osvěžující bazalky, uklidňující levandule a květu řebříčku. Jedinečná kombinace bylinek a koření tvoří jemnou svěží chuť, která vám dodá novou energii, zklidní rozbouřenou mysl a pomůže se lépe vyrovnat se stresem. Povzbudivé aroma čaje je skvělým společníkem pro chvíle relaxace a odpočinku, zlepší vám náladu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Skořice1) (17 %) , Zázvor1), Fenykl1), Anýz1), Lékořice1), Kardamom1), Chmel šištice1), Pomerančová kůra1) (3 %) , Bazalka1), Extrakt z pomerančové kůry, Černý Pepř1), Levandule květ1), Pískavice1), Řebříček obecný květ1), Hřebíček1), Extrakt ze skořice1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu