/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Choco

Značka:
Množství: 17 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Ajurvédské čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
112
ks
Bez DPH 97 Kč

Golden Temple Čaj Yogitea Choco

Kořeněný čaj Yogi Tea Choco vás potěší svou jemnou kakaovou chutí s podtóny štiplavého koření. Toto spojení dodává čaji jedinečnou lahodnou chuť i aroma, které vás potěší a zahřeje tělo i mysl. Chuť kořeněné čokolády vás příjemně naladí, povzbudí a vytvoří pohodovou atmosféru.

Ájurvédský čaj přináší neobvyklou chuť kakaových bobů doplněnou o aromatické exotické koření. Lékořice společně se skořicí, kardamomem, štiplavým zázvorem a vanilkovými lusky se doplňuje s jemnou čokoládou a tvoří jedinečný chuťový zážitek. Šálek čokoládového čaje je skvělým společníkem pro chvíle relaxace, kdy potěší tělo i mysl, příjemně vás povzbudí a navodí pocity radosti.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4 - 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kakaové boby1), Lékořice1), Skořice1), Karob1), Ječný slad1), Kardamom1), Zázvor1), Hřebíček1), Extrakt ze skořice1), Extrakt z vanilky1), Černý Pepř1), Zázvorový olej1), Vanilkové lusky1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu