/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Pure, Detox

Značka:
Množství: 17 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Ajurvédské čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
112
ks
Bez DPH 97 Kč

Golden Temple Čaj Yogitea Pure, Detox

Porcovaný čaj Yogi Tea Detox pomáhá pročišťovat organismus a vyplavuje z něj škodlivé látky. Je skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě, ale také po nemocech, nedostatku energie i při redukčních dietách. Kombinace osvědčených ájurvédských bylin, koření a ovoce podporuje činnost lymfatického systému, a tím pádem i snadnější vylučování škodlivin z těla.

Bylinný čaj v sobě spojuje množství ájurvédského koření a bylinek, které zrychlují metabolismus těla a zlepšují činnost lymfatického systému. Z těla se tak snadněji a rychleji vyplaví škodlivé látky i zadržovaná voda, současně pravidelná konzumace čaje dodává tělu energii a chuť do života. Spojení skořice, lékořice, hřebíčku a dalšího koření má nejenom blahodárné účinky na zdraví, ale také příjemně chutná. Koření je navíc dopněno o množství bylinek, které společně vytvářejí jedinečnou osvěžující chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků konzumujte 1 - 2 šálky čaje denně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Skořice1), Kořen sarsaparilla, Lékořice kořen1), Pampeliška kořen, Brutnák kořen1), Zázvor1), Jalovec plody, Černý Pepř1), Kardamom, Hřebíček1), Přírodní příchuť sarsaparilla, Zimolez květ, Zlatice plod, Gardénie květ, Scutellaria Lateriflora kořen, Choroš, Rebarbora kořen, Zimní meloun, Jitrocel semeno
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu