/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Tao Jasmine

Značka:
Množství: 17 ks, 30 g
Kategorie: Ajurvédské čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Golden Temple Čaj Yogitea Tao Jasmine

Porcovaný čaj Yogi Tea Jasmine spojuje osvěžující chuť zeleného jasmínového čaje společně s jemnými růžovými lístky a voňavým exotickým kořením. Ochucený zelený čaj vás povzbudí a příjemně naladí nejenom svou lehkou chutí, ale také obsahem teinu. Zelený čaj s jasmínem vám dodá novou energii a chuť do života, je skvělým společníkem k dopolední svačině i obědu.

Osvěžující přirozeně nasládlá chuť zeleného čaje se snoubí s jemnými růžovými lístky a množstvím aromatického koření, jako je skladká lékořice, štiplavý zázvor a aromatická lékořice. Společně vytváří jedinečnou jemnou chuť s výraznějšími podtóny koření, která vás povzbudí kdykoliv během dne a dodá vám chuť do života. Podle ájurvédy tento čaj zklidňuje mysl i tělo, dodává odvahu čelit novým problémům.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený jasmínový čaj1), Lékořice1), Ibišek1), Bazalka1), Šípek1), Zázvor1), Růžové lístky1), Extrakt z jasmínu, Kopřiva dvoudomá1), Heřmánek květ1), Alfalfa1), Máta peprná1), Šalvěj1), Maliník list1), Skořice1), Hřebíček1), Kardamom1), Pepř černý1), Sušená kombucha1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu