/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Tao Rose

Značka:
Množství: 17 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Ajurvédské čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
112
ks
Bez DPH 97 Kč

Golden Temple Čaj Yogitea Tao Rose

Bylinný čaj Yogi Tea Rose spojuje jemnou chuť růžových lístků společně s lipovým květem, heřmánkem, černým bezem a dalšími. Společně tvoří lehkou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl, příjemně vás naladí a zpříjemní chvilky relaxace i momenty strávené s rodinou.

Skvělá osvěžující chuť růžového čaje v sobě spojuje voňavé růžové lístky se sladkým ibiškem, květy heřmánku, lípy a levandule a aromatickou skořicí, zázvorem a kurkumou. Tato jedinečná kombinace bylinek a koření má jemnou povzbuzující chuť, která vám pomůže relaxovat a zapomenout na stres i únavu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti nebo alergii na ibišek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ibišek1), Heřmánek květ1), Bez Černý1), Lípa květ1), Růžové lístky1), Skořice1), Levandule květ1), Řebříček obecný květ1), Zázvor1), Černý Pepř1), Fenykl1), Kurkuma1), Přírodní aroma, Okvětní lístky slunečnice1), Alfalfa1), Jitrocel kopinatý1), Kardamom1), Hřebíček1), Sušená kombucha1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu