/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Wellbeing

Značka:
Množství: 17 ks, 27 g
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Golden Temple Čaj Yogitea Wellbeing

Porcovaný bylinný čaj Yogi Tea Wellbeing přináší středomořské bylinky i koření a spojuje je dle zásad ájurvédy. Voňavá směs koření a bylinek vytváří plnou osvěžující chuť šalvěje a oregána doplněnou o štiplavé tóny skořice a citronové verbeny. Jedinečná chuť vás přenese do teplých letních večerů, příjemně vás naladí a pomůže vám relaxovat.

Kořeněný čaj získává svou specifickou chuť díky kombinaci voňavého koření a aromatických bylinek. Spojení šalvěje a skořice má jemnou lehce nasládlou chuť, která je ozvláštněna o tóny svěžího zázvoru, citronové verbeny a citronové trávy. Bylinný čaj vytvoří příjemnou atmosféru letního večera u moře a zpříjemní vám chvíle relaxace a odpočinku. Budete se cítít odpočatě a svěže.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Skořice1) (30 %) , Šalvěj1) (23 %) , Lékořice1), Oregáno1) (8 %) , Kardamom1), Citronová tráva1), Zázvor1), Hřebíček1), Citronová verbena1), Černý Pepř1), Skořicový olej1), Zázvorový olej1), Pískavice1), Koriandr1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu