/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Balance

Značka:
Množství: 17 ks, 30,6 g
Kategorie: Bylinné čaje, Ostatní produkty přírodní lékárny, Ajurvédské čaje, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Certifikáty: BIO, ORGANIC SOIL ASSOCIATION, KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Balance

Bylinný čaj Golden Temple Yogitea Women's Balance harmonizuje ženskou mysl i tělo a pomáhá mírnit výkyvy nálad a další nepříjemnosti spojené s menstruačním cyklem. List maliníku je skvělým pomocníkem při menstruačních potížích, harmonizuje cyklus a mírní křeče i pomáhá při nevolnostech spojených s menstruací.

Porcovaný bylinný čaj v sobě spojuje maliníkový list s verbenou, bazalkou, levandulí a voňavým kořením, jako je lékořice, skořice, tymián, zázvor a mnohé další. Čaj má jemnou přirozeně nasládlou chuť doplněnou právě o pikantní kořeněné tóny. Zpříjemní chvíle relaxace a odpočinku, zároveň je také skvělým pomocníkem při nepravidelné menstruaci a s tím souvisejícími problémy.

List maliníku účinně mírní menstruační problémy i křeče, a v kombinaci se skořicí, bazalkou a tymiánem harmonizuje nepravidelný cyklus a upravuje sílu krvácení. Bylinky a koření společně s květy levandule mají uklidňující vůni, která potěší každou ženu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3- 5 minut. Poté podle chuti doslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Čaj nekonzumujte při přecitlivělosti či alergii na lékořici. Čaj by neměly konzumovat osoby trpící hypertenzí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Maliník list1), Lékořice1), Citronová verbena1), Skořice1), Citronová bazalka1), Zázvor1), Tymián1), Levandule květ1), Oregáno1), Kardamom1), Černý Pepř1), Hřebíček1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu