/    /    /    /  

Naturalis Camu Camu 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
419
ks
Bez DPH 364 Kč

Naturalis Camu Camu 100 g

Plody Camu Camu Naturalis jsou bohatým přírodním zdrojem vitaminu C, posilují vitalitu celého těla a chrání jej před dopady stresu a civilizačních chorob. Sušené bobule mají protivirové, protizánětlivé a antioxidační účinky, zlepšují paměť a napomáhají koncentraci.

Camu Camu mají skvělé posilující účinky na celý organismus, chrání jej před virovými onemocněními i civilizačními chorobami, posilují odolnost vůči stresu. Bobule jsou bohaté na vysoký podíl vitaminu C a obsahují ho mnohonásobně více než například citrusové plody. Plody dále dodávají tělu vitaminy řady B, vápník, draslík, aminokyseliny a rostlinné bílkoviny. Pravidelná konzumace prášku z camu camu aktivně posiluje imunitu, chrání tělo před virovými nemocemi a nachlazením, dodává tělu vitalitu a novou energii.

Podporuje soustředění a zlepšuje paměť, napomáhá koncentraci a rychlému vstřebávání nových informací. Pomáhá při nervozitě, psychickém napětí i dlouhodobém stresu. Bobule jsou také vhodné při alergiích a astmatu, usnadňují dýchání i při onemocnění horních cest dýchacích. Sušené plody camu camu jsou vhodné pro všechny, kdo mají oslabenou imunitu, potřebují posílit odolnost celého těla či zlepšit paměť.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1 - 2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně.

Naturalis Camu Camu 100 g

Plody Camu Camu Naturalis sú bohatým prírodným zdrojom vitamínu C, posilňujú vitalitu celého tela a chránia ho pred dopadmi stresu a civilizačných chorôb. Sušené bobule majú protivírusové, protizápalové a antioxidačné účinky, zlepšujú pamäť a napomáhajú koncentrácii.

Camu Camu majú skvelé posilňujúce účinky na celý organizmus, chránia ho pred vírusovými ochoreniami aj civilizačnými chorobami, posilňujú odolnosť voči stresu. Bobule sú bohaté na vysoký podiel vitamínu C a obsahujú ho mnohonásobne viac než napríklad citrusové plody. Plody ďalej dodávajú telu vitamíny radu B, vápnik, draslík, aminokyseliny a rastlinné bielkoviny. Pravidelná konzumácia prášku z camu camu aktívne posilňuje imunitu, chráni telo pred vírusovými ochoreniami a nachladnutím, dodáva telu vitalitu a novú energiu.

Podporuje sústredenie a zlepšuje pamäť, napomáha koncentrácii a rýchlemu vstrebávaniu nových informácií. Pomáha pri nervozite, psychickom napätí aj dlhodobom strese. Bobule sú tiež vhodné pri alergiách a astme, uľahčujú dýchanie aj pri ochorení horných dýchacích ciest. Sušené plody camu camu sú vhodné pre všetkých, ktorí majú oslabenú imunitu, potrebujú posilniť odolnosť celého tela či zlepšiť pamäť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek z plodů camu camu (100 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika