/    /    /    /    /    /  

Cappuccino z čekanky bez cukru, Chikoroff 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné kávy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
152
ks
Bez DPH 132 Kč

Cappuccino z čekanky bez cukru, Chikoroff 200 g

Dopřejte si lahodné pohlazení chuťových buněk v podobě cappuccina Chikoroff s čekankou, které je zcela bez kofeinu a bez přidaného cukru. Nápoj má výbornou čokoládovou chuť s jemným nádechem kokosu díky obsaženému kakaovému prášku a kokosovému oleji. Kromě výborného chuťového zážitku uděláte i něco pro zdravé zažívání a lepší odolnost těla.

Kořen čekanky obsahuje zdraví prospěšný polysacharid inulin, které naše tělo nedokáže rozštěpit na jednoduché sacharidy a energeticky jej využít. Chová se proto jako rozpustná vláknina a slouží jako potrava pro střevní bakterie, jenž jsou důležité pro správné zažívání. Posiluje tak kondici střev, posiluje jejich mikrofloru, předchází vzniku různých zánětlivých onemocnění, průjmových infekcí a posiluje celkovou imunitu organismu.

Příprava: Do hrnečku dejte 3 - 5 čajových lžiček (podle chuti) směsi a zalijte horkou vodou.

Tip: Nápoj můžete samozřejmě dochutit podle své fantazie. Přidejte smetanu, plnotučné mléko, přisypejte skořici či vanilku...

Cappuccino z čekanky bez cukru, Chikoroff 200 g

Doprajte si lahodné pohladenie chuťových buniek v podobe cappuccina Chikoroff s čakankou, je absolútne bez kofeínu a bez pridaného cukru. Nápoj má výbornú čokoládovú chuť s jemným nádychom kokosu vďaka obsiahnutému kakaovému prášku a kokosovému oleji. Okrem výborného chuťového zážitku urobíte aj niečo pre zdravé zažívanie a lepšiu odolnosť tela.

Koreň čakanky obsahuje zdraviu prospešný polysacharid inulín, ktorý naše telo nedokáže rozštiepiť na jednoduché sacharidy a energeticky ho využiť. Chová sa preto ako rozpustná vláknina a slúži ako potrava pre črevné baktérie, ktoré sú dôležité pre správne zažívanie. Posilňuje tak kondíciu čriev, posilňuje ich mikroflóru, predchádza vzniku rôznych zápalových ochorení, hnačkových infekcií a posilňuje celkovú imunitu organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Cappucino z čekanky je vhodné i pro děti?

Je cappucino z čekanky vhodné i pro děti a mládež? Ano, cappucino můžete podávat i dětem, neboť obsahuje ...

Vlastnosti

Složení: Kořen čekanky, Kakaový prášek, Kukuřičný sirup, Kokosový olej, Rostlinné bílkoviny, Stabilizátor E340, Emulgátor E471, Emulgátor E491, Protispékavá látka E551
i
i

konzistence: prášková
obal: kovový
specifická označení: tradiční ruská medicína