/    /    /    /    /    /  

Cappuccino z čekanky s fruktózou, Chikoroff 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Bylinné kávy, Dárky pro muže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
152
ks
Bez DPH 132 Kč

Cappuccino z čekanky s fruktózou, Chikoroff 200 g

Dopřejte si lahodné pohlazení chuťových buněk v podobě cappuccina od značky Chikoroff s čekankou, lehce oslazeného ovocnou fruktózou. Nápoji dodává výbornou čokoládovou chuť obsažené kakao, zjemněné smetanou na rostlinném základě. Kromě výborného chuťového zážitku uděláte i něco pro zdravé zažívání a lepší odolnost těla.

Kořen čekanky obsahuje zdraví prospěšný polysacharid inulin, které naše tělo nedokáže rozštěpit na jednoduché sacharidy a energeticky jej využít. Chová se proto jako rozpustná vláknina a slouží jako potrava pro střevní bakterie, jež jsou důležité pro správné zažívání. Posiluje tak kondici střev, předchází vzniku různých zánětlivých onemocnění, průjmových infekcí a podporuje celkovou imunitu organismu.

Příprava: Do hrnečku dejte 3 - 5 čajových lžiček směsi a zalijte horkou vodou.

Tip: Nápoj můžete samozřejmě dochutit. Přidejte pravou smetanu, plnotučné mléko, přisypejte skořici či vanilku.

Cappuccino z čekanky s fruktózou, Chikoroff 200 g

Doprajte si lahodné pohladenie chuťových buniek v podobe cappuccina od značky Chikoroff s čakankou, ľahko osladeného ovocnou fruktózou. Nápoju dodáva výbornú čokoládovú chuť obsiahnuté kakao, zjemnené smotanou na rastlinnom základe. Okrem výborného chuťového zážitku urobíte aj niečo pre zdravé zažívanie a lepšiu odolnosť tela.

Koreň čakanky obsahuje zdraviu prospešný polysacharid inulín, ktorý naše telo nedokáže rozštiepiť na jednoduché sacharidy a energeticky ho využiť. Chová sa preto ako rozpustná vláknina a slúži ako potrava pre črevné baktérie, ktoré sú dôležité pre správne zažívanie. Posilňuje tak kondíciu čriev, predchádza vzniku rôznych zápalových ochorení, hnačkových infekcií a podporuje celkovú imunitu organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kořen čekanky, Fruktóza, Náhražka smetany na rostlinném základě, Maltodextrin, Kakaový prášek
i
i

konzistence: prášková
obal: kovový
specifická označení: tradiční ruská medicína