/    /    /    /  

Energy Caralotion tělové mléko 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tělová mléka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
231
ks
Bez DPH 191 Kč

Energy Caralotion tělové mléko 200 ml

Tělové mléko Energy Caralotion skvěle hydratuje a regeneruje pokožku celého těla díky obsahu přírodních kyselin a bioaktivních látek. Mléko má antioxidační účinky, pokožku posiluje, hojí a vyživuje ji do hloubky. Pleť je tak ochráněna před poškozením, dehydratací, zanechává pleť jemnou a pružnou, zdravě vypadající.

Tělové mléko pleť aktivně zjemňuje a posiluje, zklidňuje případné podráždění a pokožku harmonizuje. Díky nulovému obsahu parfemace je tělové mléko vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k podráždění i začervenání pleti. Komplex bylin, minerálů a stopových prvků obnovuje přirozené regenerační schopnosti pleti, vyživuje pokožku do hloubky, zjemňuje ji a chrání před poškozením.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na čistou suchou pokožku celého těla a lehce rozetřete. Používejte nejlépe po každé koupeli.

Energy Caralotion tělové mléko 200 ml

Telové mlieko Energy Caralotion vynikajúco hydratuje a regeneruje pokožku celého tela vďaka obsahu prírodných kyselín a bioaktívnych látok. Mlieko má antioxidačné účinky, pokožku posilňuje, hojí a vyživuje do hĺbky. Pleť je tak ochránená pred poškodením i dehydratáciou a mlieko ju zároveň zanecháva jemnú, pružnú a zdravo vyzerajúcu.

Telové mlieko pleť aktívne zjemňuje a posilňuje, upokojuje prípadné podráždenia a pokožku harmonizuje. Vďaka nulovému obsahu parfumácie je vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku náchylnú na podráždenie a začervenanie pleti. Komplex bylín, minerálov a stopových prvkov obnovuje prirodzené regeneračné schopnosti pleti, vyživuje pokožku do hĺbky, zjemňuje a chráni pred poškodením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bylinný komplex, Alaptid, Komplex minerálů a stopových prvků, Kyselina azealová, Komplex rostlinných olejů s ceramidy, Kyselina jantarová, Bioaktivní látky, Vitaminový komplex
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz