/    /    /    /    /  

Ecce Vita Čavanpraš (Nutrijam) 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zdravé sladkosti, Ostatní šťávy a sirupy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Ecce Vita Čavanpraš (Nutrijam) 500 g

Ajurvédská bylinná směs Ecce Vita Nutrijam je vhodným doplňkem pro posílení obranyschopnosti organismu i nervového systému. Zvyšuje odolnost celého těla, pomáhá lépe se vyrovnat se stresem i zátěžovými situacemi a zásobuje tělo množstvím vitaminů, minerálních látek i antioxidantů. Vyvážená směs bylinek napomáhá regeneraci organismu a aktivně jej posiluje.

Nutrijam neboli Čavanpraš kombinuje množství bylinek, koření a ovoce podle osvědčené ajurvédské receptury. Směs obsahuje mimo jiné indický angrešt, bohatý zdroj vitaminu C, který posiluje celé tělo a chrání jej před virovými onemocněními. Angrešt působí jako silný antioxidant a mírní negativní dopady stresu i civilizačních chorob. Další zajímavou složkou je ghí, přepuštěné máslo, které ajurvéda považuje za elixír života. Máslo má regenerační a omlazující účinky, zlepšuje látkovou výměnu a působí pozitivně na zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi.

Čavanpraš pomáhá i při zvýšeném krevním cukru, přirozeně harmonizuje jeho hladinu, a je tak vhodným doplňkem při léčbě diabetu. Kombinace množství bylin, koření, plodů i kůry má jedinečné účinky, které se vzájemně doplňují a podporují. Potravinový doplněk Čavanpraš je komplexním produktem posilujícím celý organismus. Je vhodný pro všechny kdo pracují v náročných stresujících podmínkách a jsou vystaveni psychické a fyzické zátěži.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky jednou až dvakrát denně s teplou vodou nejlépe ráno a případně i večer nalačno

Upozornění: Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi. Není vhodné při cukrovce, nadváze a obezitě. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Bylinný přípravek. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Bez konzervačních látek a umělých barviv.

Ecce Vita Čavanpraš (Nutrijam) 500 g

Ajurvédska bylinná zmes Ecce Vita Nutrijam je vhodným doplnkom pre posilnenie obranyschopnosti organizmu aj nervového systému. Zvyšuje odolnosť celého tela, pomáha lepšie sa vyrovnať so stresom aj záťažovými situáciami a zásobuje telo množstvom vitamínov, minerálnych látok i antioxidantov. Vyvážená zmes byliniek pomáha regenerácii organizmu a aktívne ho posilňuje.

Nutrijam, čiže Čavanpraš, kombinuje množstvo byliniek, korenia a ovocia podľa osvedčenej ajurvédskej receptúry. Zmes obsahuje okrem iného indický egreš, bohatý zdroj vitamínu C, ktorý posilňuje celé telo a chráni ho pred vírusovými ochoreniami. Egreše pôsobia ako silný antioxidant a miernia negatívne dopady stresu aj civilizačných chorôb. Ďalšou zaujímavou zložkou je ghí, prepustené maslo, ktoré ajurvéda považuje za elixír života. Maslo má regeneračné a omladzujúce účinky, zlepšuje látkovú výmenu a pôsobí pozitívne na zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi.

Čavanpraš pomáha aj pri zvýšenom krvnom cukre, prirodzene harmonizuje jeho hladinu a je tak vhodným doplnkom pri liečbe diabetu. Kombinácia množstva bylín, korenia, plodov aj kôry má jedinečné účinky, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a podporujú. Potravinový doplnok Čavanpraš je komplexným produktom posilňujúcim celý organizmus. Je vhodný pre všetkých, ktorí pracujú v náročných stresujúcich podmienkach a sú vystavení psychickej a fyzickej záťaži.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Palmový cukr+třtinový cukr 52,59 g, Phyllanthus emblica 30 g, Terminalia chebula+Terminalia belerica+Emblica officinalis ovoce 1,03 g, Chebula srdčitá (Tinospora cordifolia) nať 1,03 g, Withanie spavá (Withania somnifera) kořen 1,03 g, Chřest hroznovitý (Asparagus racemosus) kořen 1,03 g, Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) kořen 1,03 g, Santalové dřevo (Santalum album) dřevo 1,03 g, Bakopa monnierova (Bacopa monnieri) celá bylina 1,03 g, Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) kořen 1,03 g, Pepř dlouhý (Piper longum) ovoce 1,03 g, Hřebíček (Eugenia coriophyllata) 1,03 g, Skořicovník cejlonský (Cinnamonum zeylanicum) kůra 1,03 g, Kardamon obecný (Elletaria cardamomum) semeno 1,03 g, Ghí (přepuštěné máslo) 5 g, Šafrán (Crocus sativus) 0,05 g
i
i

příznivé účinky: afty, cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/