/    /    /    /    /  

Medikomed Cedr Libanonský 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
83
ks
Bez DPH 69 Kč

Medikomed Cedr Libanonský 10 ml

Éterický olej Cedr Libanonský Medikomed pomáhá při zánětech a onemocněních močového, dýchacího a pohlavního ústrojí. Tonizuje nervový systém, pomáhá vyrovnat se s nervozitou a zvyšuje fyzickou aktivitu. Zlepšuje činnost lymfatického systému, zmírňuje tak otoky končetin, ulevuje od bolavých nohou a eliminuje výskyt celulitidy.

Cedr má příjemnou dřevitou vůni s jemným kafrovým nádechem, která posiluje mysl a mírní nervozitu. Povzbuzuje, dodává novou energii a zahřeje na duši. Je skvělým pomocníkem obzvlášť při infekcích močového měchýře, ale i nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání a uvolňuje dýchací cesty. Cedr také zlepšuje činnost lymfatického systému, čímž pomáhá snadnějšímu vyplavení škodlivých látek z těla ven. Působí tak pozitivně na otoky končetin i celulitidu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a malé děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cedrus Atlantica Bark Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, afty a opary, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový