/    /    /    /    /  

Saloos Cedrové dřevo 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
67
ks
Bez DPH 55 Kč

Saloos Cedrové dřevo 10 ml

Éterický olej Cedrové dřevo Saloos pomáhá při zánětech a onemocnění močového, dýchacího a pohlavního ústrojí. Tonizuje nervový systém, pomáhá vyrovnat se s nervozitou a zvyšuje fyzickou aktivitu. Zlepšuje činnost lymfatického systému, zmírňuje tak otoky končetin, ulevuje od bolavých nohou a eliminuje výskyt celulitidy.

Cedr má příjemnou dřevitou vůni s jemným kafrovým nádechem, která posiluje mysl a mírní nervozitu. Povzbuzuje, dodává novou energii a zahřeje na duši. Je skvělým pomocníkem obzvlášť při infekcích močového měchýře, ale i nachlazení horních cest dýchacích a rýmě. Usnadňuje dýchání a uvolňuje dýchací cesty. Cedr také zlepšuje činnost lymfatického systému, čímž pomáhá snadnějšímu vyplavení škodlivých látek z těla ven. Působí tak pozitivně na otoky končetin i celulitidu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej nepoužívejte v těhotenství. Zároveň není vhodný pro děti do 3 let.

Saloos Cedrové dřevo 10 ml

Éterický olej Cédrové drevo Saloos pomáha pri zápaloch a ochorenia močového, dýchacieho a pohlavného ústrojenstva. Tonizuje nervový systém, pomáha vyrovnať sa s nervozitou a zvyšuje fyzickú aktivitu. Zlepšuje činnosť lymfatického systému, zmierňuje tak opuchy končatín, uľavuje od boľavých nôh a eliminuje výskyt celulitídy.

Céder príjemnú drevitú vôňu s jemným gáfrovým nádychom, ktorá posilňuje myseľ a mierni nervozitu. Povzbudzuje, dodáva novú energiu a zahreje na duši. Je skvelým pomocníkom obzvlášť pri infekciách močového mechúra, ale aj nachladnutí horných ciest dýchacích a nádche. Uľahčuje dýchanie a uvoľňuje dýchacie cesty. Céder tiež zlepšuje činnosť lymfatického systému, čím pomáha ľahšiemu vyplaveniu škodlivých látok z tela von. Pôsobí tak pozitívne na opuchy končatín aj celulitídu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cedrus Deodora Wood Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz