/    /    /    /    /    /  

Cedrový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 165 Kč
Kategorie: Cedrový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 251 Kč

Cedrový olej 100 ml

Cedrový olej nabízí sílu z přírody, svou kvalitou převyšuje i ty nejlepší druhy olivového oleje a je považován za opravdovou delikatesu. Olej z cedrových oříšků je známý svými blahodárnými účinky na zdraví. Obsahuje vysoký podíl účinných látek: esenciální mastné kyseliny (palmitovou, stearovou), vitaminy F, A, B a D, alfa, beta a gama tokoferoly a velké množství dalších stopových prvků.

Cedrový olej se získává lisováním za studena z jader cedrových oříšků, má schopnost detoxikace a pomáhá odvádět z organismu usazené soli, těžké kovy a další škodlivé látky.

Použití: Olej je vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravených pokrmů.

Skladování: Na tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření skladovat v ledničce.

Dávkování: Jedna čajová lžička 2 - 3x denně.

Cedrový olej 100 ml

Cédrový olej ponúka silu z prírody, svojou kvalitou prevyšuje aj tie najlepšie druhy olivového oleja a je považovaný za skutočnú delikatesu. Olej z cédrových orieškov je známy svojimi blahodarnými účinkami na zdravie. Obsahuje vysoký podiel účinných látok: esenciálne mastné kyseliny (palmitovú, stearovú), vitamíny F, A, B a D, alfa, beta a gama tokoferoly a veľké množstvo ďalších stopových prvkov.

Cédrový olej sa získava lisovaním za studena z jadier cédrových orieškov, má schopnosť detoxikácie a pomáha odvádzať z organizmu usadené soli, ťažké kovy a ďalšie škodlivé látky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% olej ze semínek sibiřského cedru
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína