/    /    /    /    /    /  

Numi Černý čaj Aged Earl Grey

Značka:
Množství: 100 ks, 200 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 18 ks, 36 g / 119 Kč 1 ks, 2 g / 8 Kč
Kategorie: Černé čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
641
ks
Bez DPH 557 Kč

Numi Černý čaj Aged Earl Grey

Černý porcovaný čaj Numi Aged Earl Grey vás osvěží a povzbudí svou sytou chutí s jemnými podtóny pomeranče. Je skvělým společníkem nejenom ke snídani, ale kdykoliv během dne, kdy potřebujete podpořit a získat novou energii. Černý čaj si můžete dopřát jen tak samotný nebo s mlékem.

Kvalitní čajové lístky zrají několik týdnů společně s italským bergamotem, a získávají tak nezaměnitelnou chuť i vůni. Silný černý Assam se snoubí s jemnými tóny citrusových plodů a vytváří skvělou osvěžující kombinaci, která vás povzbudí a současně potěší svou plnou vůní.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Numi Černý čaj Aged Earl Grey

Čierny porciovaný čaj Numi Aged Earl Grey vás osvieži a povzbudí svojou sýtou chuťou s jemnými podtónmi pomaranča. Je vynikajúcim spoločníkom nielen k raňajkám, ale kedykoľvek počas dňa, keď potrebujete podporiť a získať novú energiu. Čierny čaj si môžete dopriať len tak samotný alebo s mliekom.

Kvalitné čajové lístky zrejú niekoľko týždňov spoločne s talianskym bergamotom, a získavajú tak nezameniteľnú chuť a vôňu. Silný čierny Assam sa snúbi s jemnými tónmi citrusových plodov a vytvára vynikajúcu osviežujúcu kombináciu, ktorá vás povzbudí a súčasne poteší svojou plnou vôňou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Assam černý čaj, Bergamot
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com