/    /    /    /    /    /  

Numi Černý čaj Breakfast Blend

Značka:
Množství: 18 ks, 39,6 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 100 ks, 220 g / 641 Kč 1 ks, 2,2 g / 8 Kč
Kategorie: Černé čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
119
ks
Bez DPH 103 Kč

Numi Černý čaj Breakfast Blend

Černý porcovaný čaj Numi Breakfast Blend spojuje hned několik chutí čajových lístků, a vytváří tak jedinečnou kombinaci chutí skvělou pro povzbuzení těla i mysli. Obsažený tein vám dodá novou energii, zatímco sytá chuť černého čaje vás příjemně naladí. Čaj si můžete dopřát jen tak samotný, ale také zjemněný mlékem.

Breakfast Blend kombinuje čajové lístky Assamu, cejlonského černého čaje, čínského čaje Keemun a také Darjeelingu. Společně tvoří nezaměnitelnou silnou chuť a výrazné aroma, které vás příjemně naladí do nového dne. Kromě toho černý čaj také harmonizuje zažívání a zlepšuje chuť k jídlu. Je tak skvělým společníkem ke snídani, ať už čistý, oslazený medem či dochucený mlékem.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Numi Černý čaj Breakfast Blend

Čierny porciovaný čaj Numi Breakfast Blend spája hneď niekoľko chutí čajových lístkov, a vytvára tak jedinečnú kombináciu chutí vynikajúcu pre povzbudenie tela aj mysle. Obsiahnutý teín vám dodá novú energiu, zatiaľ čo sýta chuť čierneho čaju príjemne naladí. Čaj si môžete dopriať len tak samostatný, no takisto zjemnený mliekom.

Breakfast Blend kombinuje čajové lístky Assamu, cejlónskeho čierneho čaju, čínskeho čaju Keemun a Darjeelingu. Spoločne tvoria nezameniteľnú silnú chuť a výraznú arómu, ktoré vás príjemne naladia do nového dňa. Okrem toho čierny čaj takisto harmonizuje zažívanie a zlepšuje chuť do jedla. Je tak vynikajúcim spoločníkom k raňajkám, či už čistý, osladený medom, alebo dochutený mliekom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý bio čaj Assam, Černý cejlonský čaj, Černý čínský čaj Keemun, Černý čaj Darjeeling
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com