/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Černý čaj Chai

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Černé čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Černý čaj Chai

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Klasická chuť černého cejlonského čaje se snoubí s exotickým voňavým kořením v čajových sáčcích English Tea Shop Chai. Černý čaj povzbudí tělo i mysl, zatímco zajímavá exotická chuť potěší vaše smysly. Díky praktickým čajovým sáčkům si toto potěšení můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Černý čaj je bohatý na množství teinu, který povzbudí organismus stejně tak dobře, jako kofein obsažený v kávě. Jemná citrusová chuť černého cejlonského čaje vynikne ještě více ve spojení s exotickým kořením, jako je skořice, kardamom, muškátový květ a mnohé další. Kombinace koření a černého čaje potěší chuťové pohárky a současně příjemně naladí tělo i mysl. 

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Do čaje můžete přidat mléko, a dopřát si tak novou neobvyklou chuť.

English Tea Shop Černý čaj Chai

Klasická chuť čierneho cejlónskeho čaju sa snúbi s exotickým voňavým korením v čajových vrecúškach English Tea Shop Chai. Čierny čaj povzbudí telo aj myseľ, zatiaľ čo zaujímavá exotická chuť poteší vaše zmysly. Vďaka praktickým čajovým sáčkom si toto potešenie môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa.

Čierny čaj je bohatý na množstvo teínu, ktorý povzbudí organizmus rovnako tak dobre, ako kofeín obsiahnutý v káve. Jemná citrusová chuť čierneho cejlónskeho čaju vynikne ešte viac v spojení s exotickým korením, ako je škorica, kardamóm, muškátový kvet a mnohé ďalšie. Kombinácia korenia a čierneho čaju poteší chuťové poháriky a súčasne príjemne naladí telo i myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý cejlonský čaj, Skořice, Kardamom, Muškátový květ, Hřebíček, Muškátový oříšek, Zázvor, Lékořice, Anýz, Fenykl, Pomerančová kůra, Černý Pepř
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz