/    /    /    /    /  

Numi Černý čaj Golden Chai

Značka:
Množství: 1 ks, 2,6 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 18 ks, 46,8 g / 119 Kč
Kategorie: Černé čaje, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
8 Kč
Cena
6
ks
Bez DPH 5 Kč
8 bodů ks

Numi Černý čaj Golden Chai

Porcovaný kořeněný čaj Numi Golden Chai spojuje typickou chuť černého čaje s aromatickým exotickým kořením a vytváří tak jedinečnou chuť, která potěší tělo i mysl. Čajové lístky jsou obohaceny o zázvor, skořici a další koření, které čaji dodají nejenom báječnou vůni, ale také lehce štiplavou osvěžující chuť.

Kořeněný čaj kombinuje plnou chuť kvalitních čajových lístků společně s voňavým kořením jako je skořice, zázvor, anýz a také kardamom. To plnou chuť černého čaje zjemní a dodá mu pikantní podtóny. Čaj si můžete dopřát jen tak holý, ale ještě lepší je dochucený mlékem, kdy plně vynikne orientální chuť koření.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 80°C a necháme louhovat 2- 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Numi Černý čaj Golden Chai

Porciovaný korenený čaj Numi Golden Chai spája typickú chuť čierneho čaju s aromatickým exotickým korením a vytvára tak jedinečnú chuť, ktorá poteší telo aj myseľ. Čajové lístky sú obohatené o ďumbier, škoricu a ďalšie korenia, ktoré čaju dodajú nielen vynikajúcu vôňu, ale takisto jemne štipľavú osviežujúcu chuť.

Korenený čaj kombinuje plnú chuť kvalitných čajových lístkov spoločne s voňavým korením ako je škorica, ďumbier, anýz a kardamón. Koreniny plnú chuť čierneho čaju zjemnia a dodajú pikantné podtóny. Čaj si môžete dopriať len tak čistý, no ešte lepšie dochutený mliekom, kedy orientálna chuť korenia plne vynikne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý bio čaj Assam, Bio skořice, Bio zázvor, Bio anýz, Bio zelený kardamon
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com