/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Černý čaj Lapsang Souchong

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Černé čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Černý čaj Lapsang Souchong

Černý porcovaný čaj Lapsang Souchong English Tea Shop vás potěší svou typickou chutí s jemným kouřovým aroma. Kvalitní čínský čaj se sklízí ručně a poté se suší kouřem z borovicového dřeva, díky kterému získává svou typickou chuť i vůni. Lehká avšak sytá chuť černého čaje vás potěší a obsažený tein vám dodá novou energii.

Černý čínský čaj má specifickou chuť s citelným kouřovým aroma, mnohdy se mu proto přezdívá uzený čaj. Díky tomuto netradičnímu způsobu zpracování získávají čajové lístky zvláštní barvu, stejně tak i výsledný čajový nálev. Je syté medové barvy, s jemnými tóny a chutí longanu, borovice a whisky.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

English Tea Shop Černý čaj Lapsang Souchong

Čierny porciovaný čaj Lapsang Souchong English Tea Shop vás poteší svojou typickou chuťou s jemnou dymovou arómou. Kvalitný čínsky čaj sa zberá ručne a potom sa suší dymom z borovicového dreva, vďaka ktorému získava svoju typickú chuť i vôňu. Ľahká, avšak sýta chuť čierneho čaju vás poteší a obsiahnutý teín vám dodá novú energiu.

Čierny čínsky čaj má špecifickú chuť s citeľnou dymovou arómou, veľakrát sa mu preto hovorí údený čaj. Vďaka tomuto netradičnému spôsobu spracovania získavajú čajové lístky zvláštnu farbu, rovnako tak aj výsledný čajový nálev. Je sýte medovej farby, s jemnými tónmi a chuťou longan, borovice a whisky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý čaj
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz