/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Černý čaj zázvor a broskev

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Černé čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Černý čaj zázvor a broskev

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Černý čaj s kousky broskví a zázvoru English Tea Shop potěší osvěžující lehkou chutí ovoce a štiplavého zázvoru. Zajímavá ovocno-kořeněná chuť společně s klasickým černým čajem vytvoří kombinaci, která potěší nejednoho milovníka čaje. Navíc si díky praktickým čajovým sáčkům můžete čaj dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Ginger Peach Tea kombinuje tradiční chuť černého čaje s osvěžující lehkou chutí broskve a štiplavým zázvorem. Čaj je proto výborným společníkem do horkých letních dní, kdy povzbudí tělo i smysly nejen díky osvěžující chuti, ale také díky obsahu kofeinu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte 2 - 3 minuty louhovat. Poté dochuťte cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Černý čaj zázvor a broskev je součástí balení:

English Tea Shop Černý čaj zázvor a broskev

Čierny čaj s kúskami broskýň a zázvoru English Tea Shop poteší osviežujúcou ľahkou chuťou ovocia a štipľavého zázvoru. Zaujímavá ovocno-korenistá chuť spoločne s klasickým čiernym čajom vytvorí kombináciu, ktorá poteší nejedného milovníka čaju. Navyše si vďaka praktickým čajovým sáčkom môžete čaj dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Ginger Peach Tea kombinuje tradičnú chuť čierneho čaju s osviežujúcou ľahkou chuťou broskyne a štipľavým zázvorom. Čaj je preto výborným spoločníkom do horúcich letných dní, kedy povzbudí telo aj zmysly nielen vďaka osviežujúcej chuti, ale tiež vďaka obsahu kofeínu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý čaj, Zázvor, Kousky broskve, Přírodní aroma broskve
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz