/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Černý čaj zázvor a med 20 ks

Značka:
Množství: 20 ks
Kategorie: Černé čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

English Tea Shop Černý čaj zázvor a med 20 ks

Klasická kombinace černého čaje a osvěžujícího zázvoru se snoubí v čaji English Tea Shop Zázvor a med. Černý čaj se zázvorem povzbudí tělo díky obsahu teinu, ale i mysl díky své osvěžující lehce štiplavé chuti. Praktické čajové sáčky umožní dopřát si toto osvěžení kdekoliv a kdykoliv během dne.

Černý čaj je bohatý na množství teinu, který povzbudí organismus stejně tak jako kofein. Učinky teinu jsou pozvolnější, ale mají dlouhodobější účinky. Černý čaj povzbudí tělo i mysl a dokáže nahradit šálek ranní kávy. Čajové lístky v kombinaci se zázvorem a skořicí vytváří jemnou lehce štiplavou kořeněnou chuť, která přinese osvěžení a potěší nejednoho milovníka čaje.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce. Podle chuti můžete přidat i čerstvý zázvor.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý čaj, Zázvor, Skořice, Přírodní příchuť medu
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz