/    /    /    /    /  

Saloos Černý pepř 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Saloos Černý pepř 5 ml

Éterický olej Černý pepř Saloos zlepšuje činnost zažívacího traktu, mírní bolesti břicha i nadýmání. Pomáhá i při bolestech namožených svalů, které prohřívá. Je skvělým pomocníkem při nachlazení, usnadňuje volné dýchání a napomáhá vykašlávání, snižuje horečku.

Ostrá kořeněná vůně černého pepře skvěle uvolňuje dýchací cesty při nachlazení. Pomáhá při rýmě i kašli, prohřívá pokožku, a usnadňuje tak vykašlávání a odhlenění dýchacího systému. Navíc také snižuje horečku. Černý pepř podporuje správnou činnost zažívacího traktu a navozuje zdravou chuť k jídlu. Mírní bolesti břicha i nadýmání.

Podpora trávení

Éterický olej z černého pepře vás překvapí svými příznivými účinky na celý trávicí systém. Má stimulační efekt a uleví od širokého spektra obtíží s trávením. Podporuje správnou činnost trávicího traktu a pomáhá při nechutenství. Zároveň pomáhá při bolestech a křečích břicha a dbá na správnou funkci střev, díky čemuž zmírňuje nadýmání a plynatost. 

Zahřejte se

Černý pepř je od pradávna proslulý také svými prohřívacími schopnostmi. Podporuje prokrvení v tkáních, a tím i zahřívá a ulevuje od bolestí, včetně těch chronického charakteru. Je vhodný pro péči o bolavé svalstvo a klouby, uleví od bolestí také po zvýšené svalové námaze. Zahřeje taky samotnou pokožku a podporuje její přirozenou regenerační schopnost. 

Při chřpce a nachlazení

Éterický olej z černého pepře se vyznačuje svou silnou kořeněnou vůní, která má pozitivní vliv na pročištění dýchacích cest. Inhalujte jej proto i v období chřipek a nachlazení, kdy vám pomůže rychle zprůchodnit vaše dýchací cesty a uvolní ucpané dutiny. Olej z černého pepře také usnadňuje vykašlávání a působí antisepticky a protizánětlivě.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a malé děti do 3 let.

Saloos Černý pepř 5 ml

Éterický olej Čierne korenie Saloos zlepšuje činnosť zažívacieho traktu, mierni bolesti brucha aj nadúvanie. Pomáha aj pri bolestiach natiahnutých svalov, ktoré prehrieva. Je skvelým pomocníkom pri nachladnutí, uľahčuje voľné dýchanie a napomáha vykašliavaniu, znižuje horúčku.

Ostrá korenistá vôňa čierneho korenia skvele uvoľňuje dýchacie cesty pri nachladnutí. Pomáha pri nádche aj kašli, prehrieva pokožku, a uľahčuje tak vykašliavanie a odhlienenie dýchacieho systému. Navyše tiež znižuje horúčku. Čierne korenie podporuje správnu činnosť zažívacieho traktu a navodzuje zdravú chuť k jedlu. Mierni bolesti brucha aj nadúvanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Piper Nigrum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz