/    /    /    /  

English Tea Shop Červené Vánoce, plechová kazeta

Značka:
Množství: 72 ks, 108 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Červené Vánoce, plechová kazeta

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop Červené Vánoce obsahuje kombinaci kořeněných, zelených i černých čajů, ze kterých si každý vybere ten svůj nejoblíbenější. Kvalitní čajové lístky, voňavé bylinky i aromatické koření vytvářejí jedinečnou chuť, která vás osvěží a zpříjemní vám dlouhé zimní večery i chvilky strávené s přáteli a rodinou.

Sada obsahuje ochucený zelený čaj Šťastné Vánoce s jemnými kořeněnými tóny skořice, kardamomu, zázvoru, muškátového květu a citronové trávy. Zelený čaj Kořeněná dýně je ovoněna aromatickým hřebíčkem, anýzem, kardamomem, muškátovým oříškem a pomerančem. Zelený čaj Máta a meloun spojuje lístky zeleného čaje s mátou a také lékořicí a jemnou chutí melounu. Ochucený černý čaj Kořeněný anýz sobě spojuje kousky zázvoru, hřebíčku a anýzu a tvoří tak jedinečnou teplou chuť i vůni.

Černý čaj Medový meloun kombinuje chuť lékořice s kousky skořice a přirozeně sladkou chutí melounu. Černý čaj Perníček s praženým ječným sladem, kousky skořice, zázvoru a jablek má skvělou zimní chuť i vůni. Zelený čaj Cukroví vás potěší svou neobvyklou chutí s lístky máty, pomerančovou kůrou, skořicí a vanilkovými lusky. Tichá noc spojuje zelený čaj se skořicí, mátou peprnou, zázvorem a růžovými lístky. Černý čaj Vánoční směs je ovoněn směsí koření společně s kousky jablek a sladkou vanilkou.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Pro přípravu bylinného a černého čaje použijte horkou vodu, pro zelený čaj vodu a teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

English Tea Shop Červené Vánoce, plechová kazeta

Darčeková sada porciovaných čajov English Tea Shop Červené Vianoce obsahuje kombináciu korenistých, zelených i čiernych čajov, z ktorých si každý vyberie ten svoj najobľúbenejší. Kvalitné čajové lístky, voňavé bylinky i aromatické korenie vytvárajú jedinečnú chuť, ktorá vás osvieži a spríjemní vám dlhé zimné večery aj chvíľky strávené s priateľmi a rodinou.

Sada obsahuje ochutený zelený čaj Šťastné Vianoce s jemnými korenistými tónmi škorice, kardamómu, zázvoru, muškátového kvetu a citrónovej trávy. Zelený čaj Korenistá tekvica je ovoňaný aromatickým klinčekom, anízom, kardamómom, muškátovým orieškom a pomarančom. Zelený čaj Mäta a melón spája lístky zeleného čaju s mätou a tiež sladkým drievkom a jemnou chuťou melóna. Ochutený čierny čaj Korenistý aníz v sebe spája kúsky zázvoru, klinčeka a anízu a tvorí tak jedinečnú teplú chuť aj vôňu.

Čierny čaj Medový melón kombinuje chuť sladkého drievka s kúskami škorice a prirodzene sladkou chuťou melóna. Čierny čaj Perníček s praženým jačmenným sladom, kúskami škorice, zázvoru a jabĺk má skvelú zimnú chuť i vôňu. Zelený čaj Cukrovinky vás poteší svojou neobvyklou chuťou s lístkami mäty, pomarančovou kôrou, škoricou a vanilkovými strukmi. Tichá noc spája zelený čaj so škoricou, mätou, zázvorom a ružovými lístkami. Čierny čaj Vianočná zmes je prevoňanou zmesou korenia spoločne s kúskami jabĺk a sladkou vanilkou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Šťastné Vánoce: Zelený čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamomu, kousky muškátového oříšku, kousky hřebíčku, kousky máty, Granátové jablko, Příchuť granátového jablka, příchuť citronové trávy Kořeněná dýně: Zelený čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamomou, Hřebíček, anýzová semínka, kousky muškátového oříšku, Černý Pepř, Příchuť skořice, Příchuť pomeranče, Příchuť melounu Máta a meloun: Zelený čaj, kousky skořice, lístky máty, přírodní příchuť lékořice, přírodní příchuť melounu Kořeněný anýz: Černý čaj, kousky zázvoru, Hřebíček, Anýz, Přírodní příchuť máty, přírodní příchuť anýzu, Přírodní příchuť zázvoru Med a meloun: Černý čaj, Lékořice, kousky skořice, Přírodní příchuť medu, přírodní příchuť melounu Perníček: Černý čaj, Pražený ječmen, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky jablka, Příchuť zázvoru, Příchuť skořice, příchuť limetky Cukroví: Zelený čaj, lístky máty, Kůra pomeranče, kousky skořice, cikorka, Vanilkové lusky, Příchuť máty, Příchuť vanilky, příchuť kokosu Tichá noc: Zelený čaj, kousky skořice, lístky máty, kousky zázvoru, okvětní lístky růže, Příchuť máty Vánoční směs: Černý čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamomu, kousky muškátového oříšku, pepř, Hřebíček, Pomerančová kůra, Příchuť vanilky, Příchuť jablka
i
i

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz