/    /    /    /  

English Tea Shop Červené Vánoce, plechová kazeta

Značka:
Množství: 9 druhů, 72 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Červené Vánoce, plechová kazeta

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop Červené Vánoce obsahuje kombinaci kořeněných, zelených i černých čajů, ze kterých si každý vybere ten svůj nejoblíbenější. Kvalitní čajové lístky, voňavé bylinky i aromatické koření vytvářejí jedinečnou chuť, která vás osvěží a zpříjemní vám dlouhé zimní večery i chvilky strávené s přáteli a rodinou.

Sada obsahuje ochucený zelený čaj Šťastné Vánoce s jemnými kořeněnými tóny skořice, kardamomu, zázvoru, muškátového květu a citronové trávy. Zelený čaj Kořeněná dýně je ovoněna aromatickým hřebíčkem, anýzem, kardamomem, muškátovým oříškem a pomerančem. Zelený čaj Máta a meloun spojuje lístky zeleného čaje s mátou a také lékořicí a jemnou chutí melounu. Ochucený černý čaj Kořeněný anýz sobě spojuje kousky zázvoru, hřebíčku a anýzu a tvoří tak jedinečnou teplou chuť i vůni.

Černý čaj Medový meloun kombinuje chuť lékořice s kousky skořice a přirozeně sladkou chutí melounu. Černý čaj Perníček s praženým ječným sladem, kousky skořice, zázvoru a jablek má skvělou zimní chuť i vůni. Zelený čaj Cukroví vás potěší svou neobvyklou chutí s lístky máty, pomerančovou kůrou, skořicí a vanilkovými lusky. Tichá noc spojuje zelený čaj se skořicí, mátou peprnou, zázvorem a růžovými lístky. Černý čaj Vánoční směs je ovoněn směsí koření společně s kousky jablek a sladkou vanilkou.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Pro přípravu bylinného a černého čaje použijte horkou vodu, pro zelený čaj vodu a teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz