/    /    /    /  

Pure Fiji Cestovní svíčka, plumérie 40 g

Značka:
Množství: 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní svíčky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
230
ks
Bez DPH 190 Kč

Pure Fiji Cestovní svíčka, plumérie 40 g

Cestovní svíčka Pure Fiji s vůní plumérie vás příjemně naladí a zároveň krásně provoní interiér exotickou květinovou vůní plumérie. Je vyrobena z přírodní  sóji a včelího vosku, knot je z nebarvené bavlny. Tato kombinace zajišťuje jasný plamen svíčky bez nežádoucího kouře a sazí. Při hoření nevznikají toxiny a nedochází ke znečišťování ovzduší. 

Svíčka nejen skvěle provoní celý byt, ale je zároveň i krásnou a vkusnou dekorací díky originálnímu kovovému obalu. Protože je vybavena praktickým kovovým víčkem, nehrozí, že se část vosku vydrolí a znečistí ostatní věci v zavazadle, a proto je ideálním společníkem také na cesty, Je vhodná obzvlášť na letní dovolenou, protože svou exotickou vůní ještě umocní letní atmosféru. Plechovku lze navíc po vyhoření svíčky využít na uložení malých drobností, například náušnic nebo prstýnků, případně pokladů z přírody, jako jsou mušličky nebo drobné kamínky.

Navoďte si doma nebo kdekoli na cestách uklidňující romantickou atmosféru a nechte se hýčkat jemnou exotickou vůní, která vás v myšlenkách přenese do tropického ráje!

 

Použití: K navození příjemné romantické atmosféry a provonění interiéru.

Upozornění: Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Pouze k vnějšímu použití. Nezapalujte poblíž hořlavých předmětů.

Pure Fiji Cestovní svíčka, plumérie 40 g

Cestovná sviečka Pure Fiji s vôňou plumérie vás príjemne naladí a zároveň krásne rozvonia interiér exotickou kvetinovou vôňou plumérie. Je vyrobená z prírodnej sóje a včelieho vosku, knôt je z nefarbenej bavlny. Táto kombinácia zabezpečuje jasný plameň sviečok bez nežiaduceho dymu a sadze. Pri horení nevznikajú toxíny a nedochádza k znečisťovaniu ovzdušia.

Sviečka nielen skvelo rozvonia celý byt, ale zároveň je krásnou a vkusnou dekoráciou vďaka originálnemu kovovému obalu. Pretože je vybavená praktickým kovovým vekom, nehrozí, že sa časť vosku vydrobí a znečistí ostatné veci v batožine, a preto je ideálnym spoločníkom na cesty. Je vhodná obzvlášť na letnú dovolenku, pretože svojou exotickou vôňou ešte umocní letnú atmosféru. Plechovka sa dá navyše po vyhoretí sviečky využiť na uloženie malých drobností, napríklad náušníc alebo prstienkov, prípadne pokladov z prírody, ako sú mušličky alebo drobné kamienky.

Navoďte si doma alebo kdekoľvek na cestách upokojujúcu romantickú atmosféru a nechajte sa rozmaznávať jemnou exotickou vôňou, ktorá vás v myšlienkach prenesie do tropického raja!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Blend of Natural Soy, Beeswax, Fragrance, Cotton Wick
i
i

konzistence: pevná
obal: kovový
přebal: papírový

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com