/    /    /    /  

Naturalis Chia semínka 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Superpotraviny, Dárky pro muže, Dárky pro ženy
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 138 Kč

Naturalis Chia semínka 250 g

Semínka Chia Naturalis jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů, které podporují správnou činnost celého organismu. Rychle dodávají novou energii, pomáhají organismu lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a stresem. Zlepšují odolnost těla během zvýšené fyzické i psychické zátěže.

Chia semínka, neboli semínka ze šalvěje hispánské, jsou používána jako zdravý doplněk stravy již po staletí. Už Aztékové využívali blahodárných účinků semínek na organismus. Chia jsou bohatá na množství proteinů, rostlinné vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Kromě toho jsou chia semínka také plná minerálních látek, jako je železo, zinek, fosfor, vápník a hořčík. Pravidelné užívání zvyšuje odolnost vůči nemocem, posiluje psychickou i fyzickou odolnost a pomáhá organismu se lépe vyrovnat se stresem.

Semínka po konzumaci vytvoří v žaludku lehce stravitelný gel, který harmonizuje hladinu krevního cukru v krvi. Navozují pocit plného žaludku po dlouhou dobu a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Chia semínka jsou vhodným potravinovým doplňkem pro všechny, kdo pracují a žijí ve stresu, jsou vystaveni pravidelné fyzické i psychické zátěži nebo se jenom chtějí přestat přejídat. Chia vás zasytí a zároveň dodají tělu potřebné vitaminy a minerální látky.

Tip: Semínka lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1 - 2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně.

Naturalis Chia semínka 250 g

Semienka Chia Naturalis sú skvelým zdrojom energie a rastlinnej vlákniny, okrem toho tiež obsahujú množstvo minerálnych látok i vitamínov, ktoré podporujú správnu činnosť celého organizmu. Rýchlo dodávajú novú energiu, pomáhajú organizmu lepšie sa vyrovnať so záťažovými situáciami a stresom. Zlepšujú odolnosť tela počas zvýšenej fyzickej aj psychickej záťaže.

Chia semienka, čiže semienka zo šalvie hispánskej, sú používané ako zdravý doplnok stravy už po stáročia. Aztékovia využívali blahodarných účinkov semienok na organizmus. Chia bohaté na množstvo proteínov, rastlinnej vlákniny a omega-3 mastných kyselín. Okrem toho chia semienka tiež plné minerálnych látok, ako je železo, zinok, fosfor, vápnik a horčík. Pravidelné užívanie zvyšuje odolnosť voči chorobám, posilňuje psychickú i fyzickú odolnosť a pomáha organizmu sa lepšie vyrovnať so stresom.

Semienka po konzumácii vytvoria v žalúdku ľahko stráviteľný gél, ktorý harmonizuje hladinu krvného cukru v krvi. Navodzujú pocit plného žalúdka po dlhú dobu a pomáhajú proti prejedaniu aj chuti na sladké. Chia semienka sú vhodným potravinovým doplnkom pre všetkých, ktorí pracujú a žijú v strese, sú vystavení pravidelnej fyzickej aj psychickej záťaži alebo sa len chcú prestať prejedať. Chia vás zasýtia a zároveň dodajú telu potrebné vitamíny a minerálne látky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Semínka šalvěje hispánské
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika