/    /    /    /  

Pharmacopea Chitomax

Značka:
Množství: 60 tobolek
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hubnutí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
590
ks
Bez DPH 513 Kč

Pharmacopea Chitomax

Doplněk stravy Chitomax Pharmacopea obsahuje vysoké množství chitosanu, polysacharidu, který na sebe skvěle váže škodlivé látky usazené v organismu a odvádí je pryč. Chitomax nejenom že napomáhá detoxikaci a očistě celého těla, ale také na sebe váže tuky a je dobrým pomocníkem při redukčních dietách.

Chitosan je přírodní látka, která se získává ze schránek korýšů. V těle na sebe spolehlivě váže škodlivé látky, ale i tuky a přirozenou cestou je odvádí pryč. Chitosan účinkuje již v zažívacím traktu, kde se spojí s tuky a zcela je zneutralizuje. Stejným způsobem na sebe váže i lipidy a žlučové kyseliny. Díky těmto vlastnostem je chitosan vhodný při očistě organismu i hubnutí a udržuje celkové zdraví zažívacího traktu i oběhového systému.

Chitosan totiž harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi, snižuje hladinu špatného cholesterolu a současně podporuje vznik toho dobrého. Kromě toho, podporuje správné trávení, neutralizuje žaludeční šťávy, pomáhá při pálení žáhy a je vhodnou podpůrnou léčbou při žaludečních vředech.

Dávkování: Pro očistu organismu užívejte 1 kapsli večer těsně před spaním a vydatně zapijeme vodou. Jako podpůrný doplněk při redukční dietě konzumujte 1- 2 kapsle denně vždy před jídlem a zapijte 200 ml čisté vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Chitosan
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový