/    /    /    /    /  

Nástroje Zdraví Chlorella plus Spirulina bio

Značka:
Množství: 100 g, 400 tablet
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi superpotravin, Chlorella, Spirulina
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
230
ks
Bez DPH 200 Kč

Nástroje Zdraví Chlorella plus Spirulina bio

Chlorella plus Spirulina Nástroje zdraví je skvělým zdrojem řady vitaminů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek, které podporují psychickou i fyzickou odolnost organismu. Kombinace sladkovodních řas a sinic podporuje činnost štítné žlázy, tvorbu červených krvinek a současně podporuje zdraví pokožky.

Sladkovodní řasy a sinice jsou bohaté na množství vitaminů, obzvlášť vitaminy řady B, ale také kyselinu listovou, enzymy a antioxidanty. Spojení těchto prospěšných látek podporuje psychickou i fyzickou vitalitu celého těla, činí organismus odolnější vůči stresu i zátěžovým náročným situacím.

Kombinace řas a sinic podporuje správnou krvetvorbu i tvorbu červených krvinek, napomáhá činnosti štítné žlázy a působí pozitivně při problematické mladé pleti i nejrůznějších kožních onemocněních. Vysoký podíl rostlinných bílkovin snadno navozuje pocit plného žaludku, a pomáhá tak bojovat proti přejídání i chuti na sladké.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 1 - 3x denně, vydatně zapijte čistou vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Nástroje Zdraví Chlorella plus Spirulina bio

Chlorella plus Spirulina Nástroje Zdravia je vynikajúcim zdrojom radu vitamínov, minerálov a ďalších zdraviu prospešných látok, ktoré podporujú psychickú aj fyzickú odolnosť organizmu. Kombinácia sladkovodných rias podporuje činnosť štítnej žľazy, tvorbu červených krviniek a súčasne podporuje zdravie pokožky.

Sladkovodné riasy sú bohaté na množstvo vitamínov, obzvlášť vitamíny radu B, ale taktiež kyselinu listovú, enzýmy a antioxidanty. Spojenie týchto prospešných látok podporuje psychickú aj fyzickú vitalitu celého tela a zodolňuje organizmus voči stresu a záťažovým náročným situáciám.

Spojenie sladkovodných rias podporuje správnu krvotvorbu aj tvorbu červených krviniek, napomáha činnosti štítnej žľazy a pozitívne pôsobí pri problamatickej mladej pleti aj najrôznejších kožných ochoreniach. Vysoký podiel rastlinných bielkovín ľahko navodzuje pocit plného žalúdka, a pomáha tak bojovať proti prejedaniu aj chuti na sladké.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz