/    /    /    /  

AlmaWin Čistič intenzivní, na sporáky, hrnce, kov a rez 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na kuchyně
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
95
ks
Bez DPH 79 Kč

AlmaWin Čistič intenzivní, na sporáky, hrnce, kov a rez 250 ml

Intenzivní čistič AlmaWin je ideálním pomocníkem pro odstranění odolné připečené špíny nejen v kuchyni. Krémový čistič můžete použít pro čištění sklokeramických sporáků, nerezového nádobí i jiných povrchů náchylných k poškrábání.

Intenzivní čistič si poradí s připálenými či přischlými zbytky jídla, sazemi i rzí. Díky krémové konzistenci můžete čistič bez obav použít i pro údržbu barevných kovů, jako je měď nebo mosaz, aniž by došlo k jejich poškrábání.

Čistič si účinně a zároveň šetrně poradí s odolnou špínou a zároveň vaši domácnost jemně provoní díky obsahu éterických olejů.

Použití: Malé množství čističe naneste rovnoměrně na znečištěnou plochu a za pomoci houbičky odstraňte nečistoty. Opláchněte čistou vodou nebo otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Čistič intenzivní, na sporáky, hrnce, kov a rez 250 ml

Intenzívny čistič AlmaWin je ideálnym pomocníkom na odstránenie odolnej pripečenej špiny nielen v kuchyni. Krémový čistič môžete použiť na čistenie sklokeramického sporáka, nerezového riadu i iných povrchov náchylných na poškriabanie.

Intenzívny čistič si poradí s pripáleninami či zaschnutými zvyškami jedla, sadzami i hrdzou. Vďaka krémovej konzistencii môžete čistič bez obáv použiť aj na údržbu farebných kovov, ako je meď alebo mosadz, bez toho aby došlo k ich poškriabaniu.

Čistič si účinne a zároveň šetrne poradí s odolnou špinou a zároveň vašu domácnosť jemne rozvonia vďaka obsahu éterických olejov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Sklokeramika | 28.10.2016 23:20:25 | Kateřina

Dobrý den, opravdu tento výrobek nepoškrabe sklokeramiku? Nebo doporučítě něco jiného? Děkuji, Vokrojová

* povinné

Vlastnosti

Složení: Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Citral, Linalool
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de