/    /    /    /  

Bio-D Čistič na koupelny

Značka:
Množství: 500 ml rozprašovač
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 500 ml náplň / 87 Kč
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
105
ks
Bez DPH 87 Kč

Bio-D Čistič na koupelny

Čistič na koupelny Bio-D s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu, účinně čistí a současně dezinfikuje. Jemné složení na bázi rostlinných tenzidů a kyseliny citronové rozpouští nejrůznější usazeniny a nečistoty ve vaně, na umyvadle i dlaždicích a podlaze.

Čistič spolehlivě odstraňuje usazeniny a zbytky kosmetických produktů, mastnotu, vodní kámen i rez v celé koupelně. Díky přírodnímu složení má multifunkční využití na nejrůznější povrchy z akrylátu, keramiky, nerezu i skla, účinně je čistí, odmašťuje a současně dezinfikuje. Jemné složení bez obsahu chemických látek je hypoalergenní, nezpůsobuje nepříjemný zápach a zbytečně nezatěžuje životní prostředí.

Použití: Rovnoměrně aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Poté opláchněte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Nepoužívejte na povrchy z umělého mramoru a pískovce. Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Čistič na koupelny

Čistič na kúpeľne Bio-D s rozprašovačom je vhodný pre pravidelnú údržbu povrchov zo skla, keramiky, akrylátu aj nerezu, účinne čistí a súčasne dezinfikuje. Jemné zloženie na báze rastlinných tenzidov a kyseliny citrónovej rozpúšťa najrôznejšie usadeniny a nečistoty vo vani, na umývadle aj dlaždiciach a podlahe.

Čistič spoľahlivo odstraňuje usadeniny a zvyšky kozmetických produktov, mastnotu, vodný kameň aj hrdzu v celej kúpeľni. Vďaka prírodnému zloženiu má multifunkčné využitie na najrôznejšie povrchy z akrylátu, keramiky, nerezu aj skla, účinne ich čistí, odmasťuje a súčasne dezinfikuje. Jemné zloženie bez obsahu chemických látok je hypoalergénne, nespôsobuje nepríjemný zápach a zbytočne nezaťažuje životné prostredie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Anionic Tensides, Sodium Citrate, Amphoteric Acid, Citric Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz