/    /    /    /  

Klar Čistič na okna a skla 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekodrogerie na okna a skla
Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

Klar Čistič na okna a skla 500 ml

Čistič na okna a skla Klar šetrně vyčistí nečistoty a současně dodá oknům, zrcadlům i jiným skleněným povrchům lesk beze šmouh. Jednoduché přírodní složení bez přidané dráždivé parfemace je nejenom skvělé účinné, ale také šetrné k citlivé pokožce rukou a i dýchacím cestám a navíc zbytečně nezatěžuje životní prostředí.

Čistič si spolehlivě poradí s drobnými nečistotami a mastnotou díky obsahu alkoholu. Ten společně s rostlinnými pěnidly všechny skleněné povrchy krásně vyčistí a zároveň je zanechá lesklé a beze šmouh. Čistič tak můžete použít nejenom jako leštěnku na okna, ale také pro pravidelnou údržbu zrcadel, stolů i jiných povrchů v domácnosti.

Použití: Koncentrovaný čistič aplikujte na skleněný povrch a čistým suchým hadrem či papírovou utěrkou vyleštěte.

Tip: Čistič skel můžete použít i do ostřikovačů v autě.

Upozornění: Není vhodný pro plazmové obrazovky. Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Čistič na okna a skla 500 ml

Čistič na okná a sklá Klar šetrne vyčistí nečistoty a súčasne dodá oknám, zrkadlám aj iným skleneným povrchom lesk bez šmúh. Jednoduché prírodné zloženie bez pridanej dráždivej parfumácie je nielen vynikajúco účinné, ale tiež šetrné k citlivej pokožke rúk a aj k dýchacím cestám a navyše zbytočne nezaťažuje životné prostredie.

Čistič si spoľahlivo poradí s drobnými nečistotami a mastnotou vďaka obsahu alkoholu. Ten spoločne s rastlinnými penidlami všetky sklenené povrhy krásne vyčistí a zároveň nechá lesklé a bez šmúh. Čistič tak môžete použiť nielen ako leštidlo na okná, ale tiež na pravidelnú údržbu zrkadiel, stolov aj iných povrchov v domácnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Lauryl Glucoside
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de