/    /    /    /  

Bio-D Čistič na podlahy 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 5 l / 758 Kč
Kategorie: Ekodrogerie na podlahy
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
147
ks
Bez DPH 121 Kč

Bio-D Čistič na podlahy 750 ml

Čistič na podlahy Bio-D využijete pro údržbu nejrůznějších povrchů v celé domácnosti, neboť je vhodný pro dřevěné podlahové krytiny, plovoucí podlahy, linoleum i dlažby. Rostlinné látky spolehlivě umyjí nečistoty i mastnotu, zároveň celou domácnost provoní jemnou vůní citrusových plodů.

Čistič podlah má univerzální využití na nejrůznější typy podlah ze dřeva, linolea, vinylu i keramiky. Jemné složení na bázi rostlinných tenzidů a mýdla ze lněného oleje účinně odmašťuje a myje, rozpouští i odolnější nečistoty a zanechává povrch bezvadně čistý. Éterické oleje z citrusových plodů nejenom umocňují dezinfekční a čisticí efekt čističe, ale také mu dodávají jemnou osvěžující vůni.

Použití: 1 - 2 uzávěry čističe rozmíchejte s 5 l teplé vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Čistič na podlahy 750 ml

Čistič na podlahy Bio-D využijete pre údržbu najrôznejších povrchov v celej domácnosti, pretože je vhodný pre drevené podlahové krytiny, plávajúce podlahy, linoleum i dlažby. Rastlinné látky spoľahlivo umyjú nečistoty aj mastnotu, zároveň celú domácnosť prevoňajú jemnou vôňou citrusových plodov.

Čistič podláh univerzálne využitie na najrôznejšie typy podláh z dreva, linolea, vinylu i keramiky. Jemné zloženie na báze rastlinných tenzidov a mydla z ľanového oleja účinne odmasťuje a umýva, rozpúšťa aj odolnejšie nečistoty a zanecháva povrch bezchybne čistý. Éterické oleje z citrusových plodov nielen umocňujú dezinfekčný a čistiaci efekt čističa, ale tiež mu dodávajú jemnú osviežujúcu vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Amphoteric Surfactant (5-15 %) , Potassium Soap, Non-Ionic Tensides (>5 %) , Ethanol, Polysorbate-20, Citrus Sinensis Oil, Sodium Citrate, Sodium Gluconate, Glycerin
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz