/    /    /    /  

Klar Čistič na podlahy 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na podlahy
Certifikáty: ECO CONTROL
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

Klar Čistič na podlahy 500 ml

Čistič na podlahy Klar je univerzálním pomocníkem pro údržbu všech druhů podlahových krytin v domácnosti. Šetrně pečuje o linoleum, dlaždice i dřevo, spolehlivě smývá nečistoty a současně povrch chrání před nadměrným špiněním. Jemné přírodní složení bez přidané parfemace je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku rukou, kterou nadměrně nedráždí, navíc ani nezatěžuje životní prostředí.

Čistič podlah využijete doslova v celé domácnosti, dílně i garáži. Tekutý koncentrát spolehlivě odstraní nečistoty i mastnotu z nejrůznějších druhů podlah, jako je linoleum, dlaždice, neglazovaná keramika, kámen, korek, dřevo a PVC. Přírodní ingredience všechny povrchy nejenom odmašťují a čistí, také je konzervují a chrání před nadměrným špiněním.

Použití: Odměrku čističe rozmíchejte ve 2 litrech teplé vody a použijte k mytí podlahy.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Čistič na podlahy 500 ml

Čistič na podlahy Klar je univerzálnym pomocníkom na údržbu všetkých druhov podlahových krytín v domácnosti. Šetrne sa stará o linoleum, dlaždice aj drevo, spoľahlivo zmýva nečistoty a súčasne povrch chráni pred nadmerným špinením. Jemné prírodné zloženie bez pridanej parfumácie je vhodné aj pre tu najcitlivejšiu pokožku rúk, ktorú nadmerne nedráždi, navyše ani nezaťažuje životné prostredie.

Čistič podláh využijete doslova v celej domácnosti, dielni aj garáži. Tekutý koncentrát spoľahlivo odstráni nečistoty a mastnotu z najrôznejších druhov podláh, ako je linoleum, dlaždice, neglazovaná keramika, kameň, korok, drevo a PVC. Prírodné zložky všetky povrchy nielen odmasťujú a čistia, ale tiež konzervujú a chránia pred nadmerným špinením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Cocoate, Tetrasodium Iminodisuccinat, Alcohol, Capryl Glucoside, Benzyl Alcohol, Sodium Citrate
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de