/    /    /    /  

Planet Pure Čistič na podlahy neutral 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na podlahy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Planet Pure Čistič na podlahy neutral 510 ml

Čistič na podlahy Planet Pure neutral bez obsahu éterických olejů a parfemací je univerzálním pomocníkem pro údržbu všech druhů podlahových krytin v domácnosti. Šetrně pečuje o linoleum, dlaždice i lakované dřevo a spolehlivě smývá nečistoty. Jemné přírodní složení bez přidané parfemace je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku rukou, kterou nadměrně nedráždí, navíc ani nezatěžuje životní prostředí.

Čistič podlah využijete doslova v celé domácnosti, dílně i garáži. Tekutý koncentrát spolehlivě odstraní nečistoty i mastnotu z nejrůznějších druhů podlah, jako je linoleum, dlaždice, neglazovaná keramika, kámen, korek, ošetřené lakované dřevo a PVC. Výtažky z mýdlových ořechů a cukerné tenzidy všechny povrchy účinně odmašťují a čistí, zároveň jsou jemné a nedráždí ani citlivou alergickou pokožku.

Dávkování: 10 mililitrů čističe rozmíchejte v 5 litrech vlažné vody a použijte k mytí povrchů. Před použitím dobře protřepejte!

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Planet Pure Čistič na podlahy neutral 510 ml

Čistič na podlahy Planet Pure bez obsahu éterických olejov a parfumácie je univerzálnym pomocníkom na údržbu všetkých druhov povrchov v celej domácnosti. Šetrne sa stará o linoleum, dlaždice aj lakované drevo a spoľahlivo zmýva nečistoty. Jemné prírodné zloženie bez pridanej parfumácie je vhodné aj na tú najcitlivejšiu pokožku rúk, ktorú nadmerne nedráždi, navyše nezaťažuje ani životné prostredie.

Čistič podláh využijete doslova v celej domácnosti, dielni aj garáži. Tekutý koncentrát spoľahlivo odstráni nečistoty a mastnotu z najrôznejších druhov podláh, ako je linoleum, dlaždice, neglazovaná keramika, kameň, korok, ošetrené lakované drevo a PVC. Výťažky z mydlových orechov a cukrové tenzidy všetky povrchy účinne odmasťujú a čistia, no zároveň sú jemné a nedráždia ani citlivú alergickú pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Decyl Glucoside, Xylose, Saponaria Officinalis Extract1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz