/    /    /    /  

Bio-D Čistič na sklo a zrcadla

Značka:
Množství: 500 ml rozprašovač
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 500 ml náplň / 98 Kč
Kategorie: Ekodrogerie na okna a skla
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
118
ks
Bez DPH 98 Kč

Bio-D Čistič na sklo a zrcadla

Čistič na sklo a zrcadla Bio-D s rozprašovačem snadno a účinně vyčistí a vyleští nejrůznější skleněné povrchy v celé domácnosti. Složení na bázi rostlinných látek sklo odmastí, vyčistí nečistoty a zanechá čištěný povrch bezvadně čistý a beze šmouh. Čistič můžete použít pro údržbu zrcadel, skleněných stolků, poliček, ale i mytí oken.

Čistič skleněných povrchů má široké využití v celé domácnosti, myje a leští, zanechává povrchy bezvadně čisté a hladké. Rostlinné tenzidy spolehlivě odstraní nečistoty, zatímco kyselina citronová a esenciální oleje zaručují lesk beze šmouh. Olej z citrusových plodů dodává čističi jemnou příjemnou přirozenou vůni.

Použití: Rovnoměrně aplikujte na čištěný povrch a ihned vyleštěte suchým hadříkem či papírovou utěrkou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Čistič na sklo a zrcadla

Čistič na sklo a zrkadlá Bio-D s rozprašovačom ľahko a účinne vyčistí a vyleští najrôznejšie sklenené povrchy v celej domácnosti. Zloženie na báze rastlinných látok sklo odmastí, vyčistí nečistoty a zanechá čistený povrch bezchybne čistý a bez šmúh. Čistič môžete použiť pre údržbu zrkadiel, sklenených stolíkov, poličiek, ale aj umývanie okien.

Čistič sklenených povrchov má široké využitie v celej domácnosti, umýva a leští, zanecháva povrchy bezchybne čisté a hladké. Rastlinné tenzidy spoľahlivo odstránia nečistoty, zatiaľ čo kyselina citrónová a esenciálne oleje zaručujú lesk bez šmúh. Olej z citrusových plodov dodáva čističi jemnú príjemnú prirodzenú vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Acetic Acid, Anionic Tensides, Non-Ionic Tensides, Sodium Chloride, Citric Acid, Citrus Sinensis Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz