/    /    /    /  

AlmaWin Čistič na WC 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

AlmaWin Čistič na WC 500 ml

Čistič toalet AlmaWin účinně odstraňuje nečistoty, usazený vodní kámen i rez. Díky gelové konzistenci se čistič spolehlivě dostane i pod okraj toalety, kde rozpouští usazeniny, a díky obsahu éterických olejů toaletu příjemně provoní.

Základ čističe tvoří rostlinné tenzidy, které účinně rozpustí nečistoty i vodní kámen, takže jdou bez zbytečného drhnutí snadno odstranit. O dezinfekci a zároveň i příjemnou vůni se postarají obsažené éterické oleje z eukalyptu a máty peprné.

Použití: Čistič aplikujte rovnoměrně pod okraj mísy a nechte působit. Poté vydrhněte štětkou a toaletu spláchněte.

Upozornění: Vzhledem k obsahu kyseliny citronové používejte na povrchy z vápence či umělého mramoru. Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Čistič na WC 500 ml

Čistič toaliet AlmaWin účinne odstraňuje nečistoty, usadený vodný kameň a hrdzu. Vďaka gélovej konzistencii sa čistič spoľahlivo dostane aj pod okraj toalety, kde rozpúšťa usadeniny, a vďaka obsahu éterických olejov toaletu príjemne rozvonia.

Základ čističa tvoria rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpustia nečistoty a vodný kameň, takže sa dajú bez zbytočného drhnutia ľahko odstrániť. O dezinfekciu a zároveň aj o príjemnú vôňu sa postarajú obsiahnuté éterické oleje z eukalyptu a mäty piepornej.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Cukerný tenzid, Deriváty glycerinu, Kyselina mléčná, Kyselina citronová, Benzyl alkohol, Síran hořečnatý, Polysacharidy, Éterický olej z eukalyptu, Éterický olej z máty, Voda
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de