/    /    /    /  

Planet Pure Čistič nábytku a dřevěných povrchů 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na nábytek
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 189 Kč

Planet Pure Čistič nábytku a dřevěných povrchů 510 ml

Čistič nábytku Planet Pure je vhodný pro pravidelnou údržbu všech dřevěných povrchů v domácnosti. Spojení přírodních tenzidů společně s rostlinným olejem nejenom spolehlivě odstraní nečistoty, ale také dřevo naimpregnuje a chrání jej před nadměrným špiněním i poškozením.

Čistič dřevěných povrchů pečuje nejenom o nábytek, ale i o dřevěné a plovoucí podlahy díky obsahu rostlinných tenzidů a esenciálních olejů. Dřevěný povrch umyje, zatímco esenciální oleje jej vydezinfikují a olivový olej zakonzervuje a ochrání před rychlým zašpiněním. Navíc je dřevěný povrch odolnější vůči nečistotám a špína z něj jde snadněji odstranit. Čistič lze použít na všechny druhy dřevěných povrchů, s výjimkou neošetřeného dřeva.

Použití: Před použitím protřepejte. 10- 20 ml čističe smíchejte s 5- 10 litry teplé vody a použijte k ošetření dřevěného nábytku i podlah.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Planet Pure Čistič nábytku a dřevěných povrchů 510 ml

Čistič nábytku Planet Pure je vhodný na pravidelnú údržbu všetkých drevených povrchov v domácnosti. Spojenie prírodných tenzidov spoločne s rastlinným olejom nielenže spoľahlivo odstráni nečistoty, no takisto drevo naimpregnuje a chráni ho pred nadmerným špinením a poškodením.

Čistič drevených povrchov sa stará nielen o nábytok, ale aj o drevené a plávajúce podlahy vďaka obsahu rastlinných tenzidov a esenciálnych olejov. Drevený povrch umyje, zatiaľ čo esenciálne oleje vydezinfikujú a olivový olej zakonzervuje aj ochráni pred rýchlym zašpinením. Navyše je drevený povrch odolnejší voči nečistotám a špina sa z neho dá ľahšie odstrániť. Čistič možno použiť na všetky druhy drevených povrchov s výnimkou neošetreného dreva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract, Camelia Sinensis Seed Extract1), Decyl Glucoside, Xylose, Pottasium Sorbate, Citrus Aurantium Bergamia Oil1), Olea Europaea Oil1), Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz