/    /    /    /  

Bio-D Čistič pro dům a zahradu 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
104
ks
Bez DPH 86 Kč

Bio-D Čistič pro dům a zahradu 750 ml

Čistič pro dům a zahradu Bio-D má široké univerzální využití pro údržbu a dezinfekci všech povrchů v domácnosti. Nejenom, že účinně myje a dezinfikuje, ale také pohlcuje nepříjemné pachy a celý dům svěže provoní. Jemné složení je šetrné a zbytečně nedráždí pokožku, ani nezatěžuje životní prostředí.

Univerzální čistič si poradí s nečistotami, mastnotou a další špínou v domě, dílně i na zahradě. Účinně myje plastové, skleněné i kameninové povrchy, lze jej použít i na dlaždičky a nerez. Obsažené esenciální oleje z eukalyptu nejen dezinfikují, ale také eliminují nepříjemné pachy a dodávají příjemnou vůni. Díky tomu můžete čistič využít také pro údržbu lednic, odpadkových košů či odpadů.

Použití: Na silně znečištěný povrch aplikujte koncentrovaný čistič, pro údržbu méně špinavých ploch nařeďte 50 ml koncentrátu v litru teplé vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Čistič pro dům a zahradu 750 ml

Čistič pre dom a záhradu Bio-D má široké univerzálne využitie pre údržbu a dezinfekciu všetkých povrchov v domácnosti. Nielenže účinne umýva a dezinfikuje, ale tiež pohlcuje nepríjemné pachy a celý dom sviežo prevonia. Jemné zloženie je šetrné a zbytočne nedráždi pokožku, ani nezaťažuje životné prostredie.

Univerzálny čistič si poradí s nečistotami, mastnotou a ďalšou špinou v dome, dielni aj na záhrade. Účinne umýva plastové, sklenené i kameninové povrchy, možno ho použiť aj na dlaždičky a nerez. Obsiahnuté esenciálne oleje z eukalyptu nielen dezinfikujú, ale aj eliminujú nepríjemné pachy a dodávajú príjemnú vôňu. Vďaka tomu môžete čistič využiť tiež pre údržbu chladničiek, odpadkových košov či odpadov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Polysorbate-20, Lactic Acid, Eucalyptus Globulus Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz