/    /    /    /  

AlmaWin Čistič univerzální, pomerančový 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
285
ks
Bez DPH 236 Kč

AlmaWin Čistič univerzální, pomerančový 500 ml

Univerzální čistič Almawin je skvělým pomocníkem, se kterým umyjete téměř celou domácnost. Díky přírodnímu složení je čistič účinný, ale zároveň šetrný k čištěnému povrchu i pokožce rukou. A bonusem je příjemná vůně éterických olejů, která pohlcuje pachy.

Základem univerzálního čističe jsou přírodní tenzidy, které vytvoří bohatou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami, vodním kamenem, mastnotou i zbytky přischlého jídla. Díky jeho všestrannosti můžete čistič použít na všechny povrchy v domácnosti, včetně čalounění i koberců. Vyhnout byste se měli pouze dřevu.

Univerzální čistič má kvalitní přírodní složení obohacené o éterické oleje, které vaši domácnost příjemně pomerančově provoní, nevysušuje pokožku vašich rukou a zároveň zbytečně nezatěžuje životní prostředí.

Použití: Podle míry znečištění aplikujte na zašpiněnou plochu koncentrovaný čistič nebo ho nařeďte vodou. Nechte působit a opláchněte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Čistič univerzální, pomerančový 500 ml

Univerzálny čistič AlmaWin je skvelým pomocníkom, s ktorým umyjete takmer celú domácnosť. Vďaka prírodnému zloženiu je čistič účinný, ale zároveň šetrný k čistenému povrchu aj pokožke rúk. A bonusom je príjemná vôňa éterických olejov, ktorá pohlcuje pachy.

Základom univerzálneho čističa sú prírodné tenzidy, ktoré vytvoria bohatú penu. Tá si účinne poradí s nečistotami, vodným kameňom, mastnotou a zvyškom zaschnutého jedla. Vďaka jeho všestrannosti môžete čistič použiť na všetky povrchy v domácnosti, vrátane čalúnenia a kobercov. Vyhnúť by ste sa mali iba drevu.

Univerzálny čistič má kvalitné prírodné zloženie obohatené o éterické oleje, ktoré vašu domácnosť príjemne rozvoňajú, nevysušuje pokožku vašich rúk a zároveň zbytočne nezaťažuje životné prostredie.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Alifatické uhlovodíky z limonenu (30 %) , Neiontové tenzidy (5-15 %)
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de