/    /    /    /    /  

Planet Pure Čisticí bambusová utěrka 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na okna a skla, Ekodrogerie na nábytek, Ekodrogerie na kuchyně, Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Planet Pure Čisticí bambusová utěrka 1 ks

Čistě přírodní bambusová utěrka Planet Pure je vyrobena ze 100% obnovitelných celulózových vláken. Důkladně čistí všechny typy povrchů a je 100% kompostovatelná. Využijete ji v kuchyni, koupelně, domácnosti i kanceláři. Můžete ji použít na nábytek, nádobí, obklady, pracovní desky a mnoho dalších povrchů.

Bambusová utěrka je vyrobena z čistě přírodních vláken, která jsou odolná a současně jemně pečují o všechny povrchy v domácnosti. Utěrka je na první omak hrubá, ale jakmile ji namočíte do vlažné vody, krásně změkne. Uklízení je tak s bambusovou utěrkou jedna radost a navíc díky používání surových, v přírodě rozložitelných materiálů snižujete množství odpadu.

Použití: Utěrku namočte do vody, změkne a bude jemná. Poté je připravena k použití a můžete s ní setřít vámi zvolený povrch či nádobí. Utěrku je možné vyprat v jemném pracím prášku či mýdle a opakovaně ji tak používat.

Planet Pure Čisticí bambusová utěrka 1 ks

Čisto prírodná bambusová utierka Planet Pure je vyrobená zo 100% obnoviteľných celulózových vlákien. Dôkladne čistí všetky typy povrchov a je 100% kompostovateľná. Využijete ju v kuchyni, kúpeľni, domácnosti aj kancelárii. Môžete ju použiť na nábytok, riad, obklady, pracovné dosky a mnoho ďalších povrchov.

Vďaka používaniu surových, v prírode rozložiteľných materiálov znižujete množstvo neekologického odpadu a pomáhate tak prírode a životnému prostrediu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Celulózová vlákna
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz