/    /    /    /    /  

Lavera Čistící gel, Neutral 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Kategorie: Pleťové čistící gely
Produktová řada: Lavera Neutral
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Lavera Čistící gel, Neutral 75 ml

S obsahem přírodního hydratačního faktoru. Krémový čistící gel s šetrnou čistící substancí poskytuje pokožce jemnou a důkladnou očistu. Extrémně citlivá pokožka je sametově hebce ošetřována již během čištění prostřednictvím přírodních hydratačních faktorů.

certifikáty: BDIH, VEGAN
vhodné pro: čištění pleti
konzistence: gelová
barva: čirá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Ráno a večer naneste na navlhčenou pleť, jemně vmasírujte a opláchněte vlažnou vodou.
produktová řada: NEUTRAL
* autorem řady Neutral je zakladatel firmy Thomas Haase, který sám trpí neurodermatitidou
* řada Neutral je doporučena i během homeopatické léčby
* výrobky osahují životně důležité mastné kyseliny (př. kyselina linolenová), které si pokožka trpící alergií nedokáže sama vytvořit

INCI: Aqua (Water), Alcohol, Sodium Lactate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Glycerin, Carrageenan, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Lavera znamená latinsky "pravdivost, opravdovost" a její dosavadní historie od roku 1975 je spjata s Thomasem Haasem, zakladatelem přírodní kosmetiky Lavera. Firma Laverana GmbH začínala jako malý rodinný podnik na jednom statku poblíž Hannoveru a v průběhu doby se změnila ve firmu se stovkou zaměstnanců, která dnes vyrábí kontrolovanou přírodní kosmetiku ve vlastních prostorách v krásné oblasti Deistergebirge. Od samého počátku se firma vyhýbá syntetickým složkám a používá pouze rostlinné suroviny. Středem pozornosti byla vždy stoprocentně šetrná péče o pleť a zachování přírodních zdrojů a ekosystémů. V dnešním věku alergií se na první místo dostala absolutní snášenlivost pokožky. Dnes zahrnuje sortiment lavery jedenáct výrobkových řad, které pokrývají rozmanité oblasti péče o tělo (péči o tvář, tělo, vlasy, zuby a ochranu proti slunci, rovněž i dekorativní kosmetiku).

kontakt na výrobce:
Laverana GmbH & Co. KG
Am Weingarten 4
D-30974 Wennigsen
Germany
www.lavera.de

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

produktové řady: Lavera Neutral
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť

Výrobce

Laverana GmbH & Co. KG
Am Weingarten 4
D-30974 Wennigsen
Německo
www.lavera-kosmetika.cz