/    /    /  

Redecker Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva, hrubý 19,5 cm

383003 Shoe Dirt Brush

Značka:
Množství: 19,5 cm
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní péče o boty
Produktová řada: Redecker Obuv
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Redecker Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva, hrubý 19,5 cm

Hrubý čisticí kartáč na boty z bukového dřeva Redecker je radost používat díky praktickému tvaru, který padne do každé ruky. Štětiny z kokosových vláken odstraní hrubé nečistoty z podrážek, zatímco zkosená dřevěná strana se hodí pro vyčištění švů a textilní části boty. Každý kartáč je ručně vyroben z kvalitního bukového dřeva, vydrží vám tak léta poctivě sloužit a navíc je velmi příjemný na omak.

Hrubý čisticí kartáč na boty je vhodný pro pravidelnou péči o pracovní či sportovní obuv. Kartáč spolehlivě odstraní hrubé nečistoty z podrážek i samotné boty, obuv vyčistí a připraví ji na aplikaci krému či další péče.

Redecker Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva, hrubý 19,5 cm

Hrubú čistiacu kefu na topánky z bukového dreva Redecker je radosť používať vďaka praktickému tvaru, ktorý padne do každej ruky. Štetiny z kokosových vlákien odstránia hrubé nečistoty z podrážok, zatiaľ čo skosená drevená strana sa hodí na vyčistenie švov a textilnej časti topánky. Každá kefa je ručne vyrobená z kvalitného bukového dreva, vydrží vám roky poctivo slúžiť a navyše je veľmi príjemná na omak.

Hrubá čistiaca kefa na topánky je vhodná pre pravidelnú starostlivosť o pracovnú či športovú obuv. Kefa spoľahlivo odstráni hrubé nečistoty z podrážok aj samotnej topánky, obuv vyčistí a pripraví ju na aplikáciu krému či ďalšiu starostlivosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo olejované, Kokosová/juka vlákna
i
i

produktové řady: Redecker Obuv

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de