/    /    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Čisticí mléko, Happy Aging 2 ml

Značka:
Množství: 2 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 150 ml / 640 Kč
Kategorie: Pleťová čistící mléka, Vzorky kosmetiky na čištění pleti, Čištění pleti
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Mum
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
22
ks
Bez DPH 18 Kč
9 bodů ks

Martina Gebhardt Čisticí mléko, Happy Aging 2 ml

Čistící mléko Martina Gebhardt Happy Aging pečuje o potřeby zralé pleti a současně lehce odličuje make-up i další nečistoty. Jemné složení plné rostlinných olejů a výtažků nejenom že spolehlivě rozpustí líčidla, ale také zanechá pokožku vyživenou a jemnou na dotek.

Mléko je natolik účinné díky obsahu olivového a hroznového oleje. Ty účinně rozpouští nečistoty, prach i líčidla, aniž by pokožku podráždily, naopak zanechávají pleť vláčnou a hydratovanou. Oba dva oleje jsou také bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které zralé pleti dodávají potřebnou péči.

O potřeby zralé pokožky pečuje již při odličování také extrakt z kočičího drápu, který pokožku brání před nepříznivými vnějšími vlivy, podporuje její zdravý vzhled i pružnost. Čistící mléko náročnou zralou pokožku nejenom odličuje, zároveň o ni pečuje a chrání ji před podrážděním.

Použití: Malé množství mléka naneste na vatový tampon a za jeho pomoci odličte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Tip: Mléko můžete smýt čistou vodou nebo pro perfektní dočištění použít pleťové tonikum.

Martina Gebhardt Čisticí mléko, Happy Aging 2 ml

Čistiace mlieko Martina Gebhardt Happy Aging sa stará o potreby zrelej starnúcej pleti a súčasne ľahko odličuje make-up a ďalšie nečistoty. Jemné zloženie plné rastlinných olejov a výťažkov spoľahlivo rozpustí líčidlá, no zároveň zanechá pokožku vyživenú a jemnú na dotyk.

Mlieko je natoľko účinné vďaka obsahu olivového a hroznového oleja. Tie účinne rozpúšťajú nečistoty, prach aj líčidlá bez toho, aby pokožku podráždili, naopak zanechávajú pleť vláčnú a hydratovanú. Oba oleje sú tiež bohaté na množstvo nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, ktoré zrelej pleti dodávajú potrebnú starostlivosť.

O potreby zrelej pokožky sa takisto už pri odličovaní stará extrakt z rastliny mačací pazúr, ktorý pokožku chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, podporuje jej zdravý vzhľad a pružnosť. Čistiace mlieko náročnú zrelú pokožku nielen odličuje, ale zároveň ošetruje a chráni pred podráždením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Lecithin2), Vitis Vinifera Oil2), Uncaria Tomentosa Extract, Nymphaea Alba Extract, Daucus Carota Oil1), Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Spagyrische Essence Uncaria Tomentosa Extract, Gold, Silver, Sulfur, Aroma2), Linalool3), Limonene3), Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Mum
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz