/    /    /    /    /  

Spa Magik Čisticí mýdlo na obličej z Mrtvého moře 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Pleťová čistící mýdla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
197
ks
Bez DPH 163 Kč

Spa Magik Čisticí mýdlo na obličej z Mrtvého moře 100 g

Čisticí mýdlo na obličej Dead Sea Spa Magic hravě odstraní z obličeje každodenní make-up a do hloubky vyčistí pleťové nečistoty. Je vhodné pro všechny typy pleti. Hydratuje a posiluje suchou pokožku a detoxikuje problematickou pleť. Zlepšuje stav kožních onemocnění, jako je akné, ekzém či lupénka. Lze jej používat také pro péči o celé tělo. Zpevňuje ochablou pokožku a zmírňuje celulitidu.

Sůl z Mrtvého moře je charakteristická tím, že má nejvyšší podíl obsažených minerálů ze všech mořských solí. Je bohatá především na hořčík, draslík vápník a sodík. Tyto mikroživiny chrání pokožku i celý organismus před negativním působením stresu. Aktivují regeneraci buněk a posilují tkáně.

Dále obsažené mořské bahno je taktéž velmi bohaté na minerální látky. Prokrvuje pokožku, čímž zlepšuje její pevnost a pružnost a zároveň sjednocuje barevný odstín. Odvádí z těla přebytečné a škodlivé usazeniny a vyhlazuje nerovnosti kůže. Pomáhá nastartovat metabolismus a přispívá tak ke zdravému zeštíhlení. 

Použití: Mýdlo namočte v dlaních a napěňte. Vzniklou pěnou umyjte pokožku.

Tip: Pro podpoření účinku doporučujeme po použití aplikovat Dead Sea Magic Denní hydratační krém.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pottasium/Sodium Coco Sulphate, Zea Mays, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Aqua, Maris Sal, Disodium Lauryl Sulfocuccinate, Maris Limus (Dead Sea Mud), Glycerin, Parfum (Fragrance), Octyl Dodecanol, Titanium Dioxide
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: oblast Mrtvého moře
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Spa House
Winchet Hill Goudhurst
TN17 1JY Kent
Velká Británie
www.findershealth.cz