/    /    /    /  

Yellow and Blue Čistící písek z mýdlových ořechů 1 kg

Značka:
Množství: 1 kg
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 500 g / 89 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Yellow and Blue Čistící písek z mýdlových ořechů 1 kg

Čisticí písek z mýdlových ořechů Yellow and Blue účinně odstraňuje připečené odolné nečistoty v kuchyni i v koupelně. Jednoduché přírodní složení je velice jemné k čištěnému povrchu, a tak prášek můžete použít pro pravidelnou údržbu umyvadel, dřezů, sporáků, ale i sklokeramických varných desek.

Základ písku tvoří prášek z vápence, který v kombinaci se sodou a práškem z mýdlových ořechů snadno odstraní nečistoty bez nutnosti drhnutí. Vápenec i mýdlové ořechy jsou rozdrceny na velice jemný prášek, který spolehlivě uvolní nečistoty, aniž by došlo k poškrábání čištěného povrchu. Díky tomu můžete použít prášek pro úklid celé domácnosti.

Přírodní složení čisticího písku je velice šetrné nejen k pokožce rukou, ale i k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Malé množství písku aplikujte na navlhčenou houbičku či hadřík a za jejich pomoci odstraňte nečistoty. Opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Čistící písek z mýdlových ořechů 1 kg

Čistiaci prášok z mydlových orechov Yellow and Blue účinne odstraňuje pripečené odolné nečistoty v kuchyni aj kúpeľni. Jednoduché prírodné zloženie je veľmi jemné k čistenému povrchu, a tak prášok môžete použiť na pravidelnú údržbu umývadiel, drezov, sporákov, ale aj sklokeramických varných dosiek.

Základ prášku tvorí prášok z vápenca, ktorý v kombinácii so sódou a práškom z mydlových orechov ľahko odstráni nečistoty bez nutnosti drhnutia. Vápenec aj mydlové orechy sú rozdrvené na veľmi jemný prášok, ktorý spoľahlivo uvoľní nečistoty bez toho, aby došlo k poškriabaniu čisteného povrchu. Vďaka tomu môžete použiť prášok na upratovanie celej domácnosti.

Prírodné zloženie čistiaceho prášku je veľmi šetrné nielen k pokožke rúk, ale aj k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mletý vápenec, Soda, Prášek z mýdlových ořechů, Uhličitan sodný, Rostlinná silice
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz