/    /    /    /    /    /  

Mádara Čisticí pleťová maska s bahnem 12,5 ml

Ultra Purifying Mud Mask

Značka:
Množství: 12,5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 60 ml / 649 Kč
Kategorie: Pleťové masky, Pleťové čistící masky, Vzorky kosmetiky na čištění pleti, Vzorky kosmetiky pro extra péči o pleť, Extra péče o pleť
Produktová řada: Mádara Eco Face
Certifikáty: VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč
60 bodů ks

Mádara Čisticí pleťová maska s bahnem 12,5 ml

Čistící pleťová maska Mádara s obsahem bahna spolehlivě čistí a zklidňuje mastnou problematickou pleť náchylnou ke tvorbě nedokonalostí a rozšířených pórů. Bahno získané ze dna severských jezer pokožku harmonizuje, projasňuje a zároveň šetrně odsává přebytečný kožní maz, zatímco rostlinné extrakty pokožku zklidňují a dodávají jí potřebné živiny.

Čistící maska je natolik účinná díky vysokému obsahu bahna. To má skvělé čistící a detoxikační vlastnosti, lehce odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz a rozpouští nečistoty usazené v pórech. Společně s výtažky z levandule, mořských řas a potočnice lékařské pleť harmonizuje, stabilizuje funkci mazových žláz a zanechává pokožku jemnou a čistou.

Pleťová maska je skvělým pomocníkem pro mastnou problematickou pokožku, kterou projasňuje a sjednocuje její barevný tón, ale i pro mdlou povadlou pleť, které dodává zdravou barvu a pěstěný vzhled.

Péče z lotyšské přírody

Čistící maska Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Maska obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Její složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo širokému spektru různých typů pleti.

Blahodárné bahno

Čistící pleťová maska je maximálně účinná díky obsahu bahna ze dna severských jezer. Toto bahno dokáže šetrně absorbovat přebytečný kožní maz a pokožku tak harmonizuje a projasňuje. Dokáže na sebe navázat i nečistoty usazené hluboko v pórech a pomáhá normalizovat tvorbu kožního mazu. Pokožka je díky tomu čistá, jasná a zmatnělá po celý dlouhý den.

Pečující ingredience

Základem čistící masky jsou kvalitní přírodní ingredience, které pokožku nejen do hloubky vyčistí, ale zároveń jí poskytnou také pečující benefity. Kromě bahna obsahuje maska kaolín a jíl, jejichž kombinace pomůže pleť dokonale vyčistit a zanechat ji krásně matnou. Extrakt z řas, které jsou bohaté na železo, zinek a hořčík, se postará o zpevnění pleti a posiluje ji, zatímco olivový olej pleť dokonale vyživí a pomůže v pokožce uzamknout hydrataci.

Eliminace nedokonalostí

Čistící maska je bohatá na levandulovou vodu, která harmonizuje problematickou a mastnou pokožku, normalizuje tvorbu kožního mazu a hlavně pomáhá eliminovat nedokonalosti pleti. Kromě toho má ale také výborné zklidňující účinky a navíc dodává pleti zdravý sjednocený vzhled. Levandule má skvělé dezinfekční schopnosti, pleť čistí a chrání před vznikem drobných zánětů a podráždění.

Použití: Silnější vrstvu masky aplikujte 1-2x týdně na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte působit alespoň 10 minut. Poté důkladně smyjte vodou a aplikujte svou obvyklou péči.

Mádara Čisticí pleťová maska s bahnem 12,5 ml

Čistiaca pleťová maska Mádara s obsahom bahna spoľahlivo čistí a upokojuje mastnú problematickú pleť náchylnú na tvorbu nedokonalostí a rozšírených pórov. Bahno získané z dna severských jazier pokožku harmonizuje, rozjasňuje a zároveň šetrne odsáva prebytočný kožný maz, zatiaľ čo rastlinné extrakty pokožku upokojujú a dodávajú jej potrebné živiny.

Čistiaca maska je tak veľmi účinná vďaka vysokému obsahu bahna. To má výborné čistiace a detoxikačné vlastnosti, ľahko odstraňuje nečistoty aj prebytočný kožný maz a rozpúšťa nečistoty usadené v póroch. Spoločne s výťažkami z levandule, morských rias a potočnice lekárskej pleť harmonizuje, stabilizuje funkciu mazových žliaz a zanecháva pokožku jemnú a čistú.

Pleťová maska je vynikajúcim pomocníkom pre mastnú problematickú pokožku, ktorú rozjasňuje a zjednocuje jej farebný tón, no aj pre mdlú povädnutú pleť, ktorej dodáva zdravú farbu a pestovaný vzhľad.

Starostlivosť z lotyšskej prírody

Čistiaca maska je jedným z obľúbených produktov tejto lotyšskej značky, ktorá je veľmi populárna celému radu žien, ale aj mužov. Maska obsahuje kvalitné prírodné výťažky, ktoré pochádzajú z čistej a nepoškvrnenej lotyšskej prírody. Jej zloženie je dokonale vyvážené a vytvorené tak, aby vyhovovali širokému spektru rôznych typov pleti.

Blahodarné bahno

Čistiaca pleťová maska je maximálne účinná vďaka obsahu bahna z dna severských jazier. Toto bahno dokáže šetrne absorbovať prebytočný kožný maz a pokožku tak harmonizuje a rozjasňuje. Dokáže na seba naviazať aj nečistoty usadené hlboko v póroch a pomáha normalizovať tvorbu kožného mazu. Pokožka je vďaka tomu čistá, jasná a zmatnená po celý dlhý deň.

Ošetrujúce ingrediencie

Základom čistiacej masky sú kvalitné prírodné ingrediencie, ktoré pokožku nielenže do hĺbky vyčistia, no zároveň jej poskytnú takisto ošetrujúce benefity. Okrem bahna maska obsahuje kaolín a íl, kombinácia ktorých pomôže pleť dokonale vyčistiť a zanechať ju krásne matnú. Extrakt z rias, ktoré sú bohaté na železo, zinok a horčík, sa postará o spevnenie pleti a posilňuje ju, zatiaľ čo olivový olej pleť dokonale vyživí a pomôže v pokožke uzamknúť hydratáciu.

Eliminácia nedokonalostí

Čistiaca maska je bohatá na levanduľovú vodu, ktorá harmonizuje problematickú a mastnú pokožku, normalizuje tvorbu kožného mazu a hlavne pomáha eliminovať nedokonalosti pleti. Okrem toho má však takisto výborné upokojujúce účinky a navyše dodáva pleti zdravý zjednotený vzhľad. Levanduľa má vynikajúce dezinfekčné schopnosti, pleť čistí sa chráni pred vznikom drobných zápalov a podráždení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sapropel mud, Kaolin, Lavandula Angustifolia Flower Water1), Illite, Alcohol, Montmorillonite, Lactic Acid, Sorbitan Caprylate, Algae Extract, Nasturtium Officinale Leaf Extract1), Olea Europaea Fruit Oil1), Xantan Gum, Aroma, Propanediol, Benzoic Acid, Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Mádara Eco Face
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko