/    /    /    /    /  

Taoasis Citron bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
191
ks
Bez DPH 166 Kč

Taoasis Citron bio 10 ml

Vůně čerstvého právě utrženého citronu dokonale osvěží vaše smysly a povzbudí unavenou mysl a dodá novou energii. Je výborný na povzbuzení při psychické práci či učení na zkoušky, protože navozuje opravdu dokonalou atmosféru čerstvosti a svěžesti. Jeho vůně se taktéž výborně hodí na pročištění ovzduší a neutralizaci nežádoucího zápachu.

Citronový éterický olej je také jedním z nejlepších na detoxikaci, spouští totiž očistné procesy v celém organismu. Rozpouští usazeniny v těle a stimuluje činnost lymfatického systému, čímž pomáhá redukovat celulitidu, urychlovat spalování tuků a zbavovat tělo žlučníkových či ledvinových kamenů a omezovat tvorbu cyst.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Po použití nevystavujte pokožku slunci, citronový olej totiž zvyšuje fotosenzitivitu pokožky.

Taoasis Citron bio 10 ml

Vôňa čerstvého, práve odtrhnutého citróna dokonale osvieži vaše zmysly, povzbudí unavenú myseľ a dodá novú energiu. Je výborný na povzbudenie pri psychickej práci či učení sa na skúšky, pretože navodzuje naozaj dokonalú atmosféru čerstvosti a sviežosti. Jeho vôňa sa taktiež výborne hodí na prečistenie ovzdušia a neutralizáciu nežiaduceho zápachu.

Citrónový éterický olej je tiež jedným z najlepších na detoxikáciu, spúšťa totiž očistné procesy v celom organizme. Rozpúšťa usadeniny v tele a stimuluje činnosť lymfatického systému, čim pomáha redukovať celulitídu, urýchľovať spaľovanie tukov a zbavovať telo rôznych žlčníkových či obličkových kameňov a obmedzovať tvorbu cýst.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Limonum Peel Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/