/    /    /    /    /  

Argital Citron, Gold 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 273 Kč

Argital Citron, Gold 10 ml

Éterický olej Citron Argital Gold má skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl. Dezinfikuje pokožku i vzduch, pročišťuje a pomáhá při bolestech hlavy. Působí protizánětlivě a antisepticky, je vhodný při virových onemocněních horních cest dýchacích. Stimuluje činnost lymfatického systému, a je tak vhodný jako součást masážních olejů proti celulitidě.

Éterický olej je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy a drahými kameny, získává tak jemnější a plnější vůni, než klasicky vyrobené éterické oleje. Svěží citrusová vůně povzbuzuje celé tělo, navozuje pocit pohody, klidu a dodává novou energii. Citron je tak skvělý pro chvíle relaxace a odpočinku, ale i při nachlazení horních cest dýchacích a respiračních potížích. Pomáhá rozpouštět škodlivé látky usazené v těle, podporuje činnost lymfatického i kardiovaskulárního systému a detoxikuje organismus.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu pokožky. Po aplikaci na pleť nevystavujte alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let.

Argital Citron, Gold 10 ml

Éterický olej Citrón Argital Gold má skvelé osviežujúce účinky na telo i myseľ. Dezinfikuje pokožku aj vzduch, prečisťuje a pomáha pri bolestiach hlavy. Pôsobí protizápalovo a antisepticky, je vhodný pri vírusových ochoreniach horných dýchacích ciest. Stimuluje činnosť lymfatického systému, a je tak vhodný ako súčasť masážnych olejov proti celulitíde.

Éterický olej je spracovaný za pomoci harmonizácie vzácnymi kovmi a drahými kameňmi, získava tak jemnejšiu a plnšiu vôňu, než klasicky vyrobené éterické oleje. Svieža citrusová vôňa povzbudzuje celé telo, navodzuje pocit pohody, pokoja a dodáva novú energiu. Citrón je tak skvelý pre chvíle relaxácie a odpočinku, ale aj pri nachladnutí horných ciest dýchacích a respiračných ťažkostiach. Pomáha rozpúšťať škodlivé látky usadené v tele, podporuje činnosť lymfatického aj kardiovaskulárneho systému a detoxikuje organizmus.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it